Stravična nesreća na auto-putu za Beograd, petoro povređenih! Kombi se zakucao u vozilo putara, stvara se gužva
Petoro ljudi povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 11 časova na autoputu E-75 iz smera Novog Sada ka Beogradu potvrđeno je za "Blic" iz novosadskog Zavoda za hitnu medicinsku pomoć. - Poziv je primljen u 10.39 časova pre mosta Bešta gde se dogodio sudar dva vozila. Povređena su dva muškarca; jedan star 46 godina je sa višestrukim
Kombi uleteo u radove Na mostu kod Beške
38 BEŠKA – Na mostu kod Beške danas je došlo do saobraćajne nezgode u smeru ka Beogradu, kada je vozač kombija udario u zonu radova na auto-putu. Prema informacijama objavljenim na društvenim mrežama, nakon nezgode formirane su velike kolone vozila, a saobraćaj je u jednom trenutku bio potpuno obustavljen. View this post on Instagram Na teren su izašli
Kombi udario u vozilo putarske službe, povređeno pet osoba: Poznati detalji nesreće na putu Novi Sad-Beograd
PETORO POVREĐENIH! Novi detalji stravične nesreće na auto-putu Novi Sad-Beograd: Kombi se zakucao u vozilo putara!
U saobraćajnoj nezgodi na auto-putu Novi Sad-Beograd danas nešto pre 11 sati je povređeno pet osoba, saznaje Tanjug. Do nezgode je došlo kada je kombi vozilo udarilo u priključno vozilo putarske službe. Dva povređena muškarca iz nezgode su prevezena u Urgentni centar Kliničnog centra Vojvodine, od kojih je 46-godišnjak sa višestrukim kontuzionim povredama,








