IZDIGLI SE IZ LOŠE IGRE I PROBLEMA! Stanković posle TSC-a: Najslabije poluvreme otkako sam u Zvezdi, raduje me reakcija igrača!

"Zaista teško prvo poluvreme, jedno od najslabijih izdanja otkako sam trener Crvene zvezde. Nismo stajali na terenu kakav je bio dogovor, ali i to se dešava. Ono što me raduje jeste njihova reakcija u drugom poluvremenu. Izmene su dale rezultat, podignut je ritam igre i počeli smo konkretnije da delujemo i stvaramo šanse", rekao je Stanković. Fudbaleri

STANKOVIĆ ISKREN POSLE TEŠKE POBEDE NAD TSC-OM: Kapa dole momcima, na greškama se uči!

Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je njegova ekipa na današnjem gostovanju TSC-u odigrala jedno od najslabijih poluvremena otkako je on trener, ali je istakao da ga raduje reakcija igrača u drugom poluvremenu. - Zaista teško prvo poluvreme, jedno od najslabijih izdanja otkako sam trener Crvene zvezde. Nismo stajali na terenu

Stanković: Najgore prvo poluvreme otkako sam trener Zvezde

Crvena zvezda je savladala TSC sa 3:1 u okviru 25. kola Superlige , a trener Dejan Stanković ističe da je u prvom poluvremenu video jedno od najlošijih izdanja otkako je seo na klupu crveno-belih. - Zaista teško prvo poluvreme, jedno od najslabijih izadnja otkako sam trener Crvene zvezde. Nismo stajali na terenu kakav je bio dogovor, ali i to se dešava

STANKOVIĆEVE IZMENE DONELE NOVA TRI BODA: Zvezda sigurna u Senti (3:1)!

Crvena zvzeda je teže nego što se mislilo savladala TSC u Senti 3:1 i tako ponovo pobegla Partizanu na šest bodova prednosti, sa tim što ima i utakmicu manje. Prvo poluvreme počelo je oprezno sa obe strane. Domaćin je u prvih 20 minuta imao kontrolu i vršio pritisak, ali više od toga nisu uspeli. U nastavku je Zvezda preuzela inicijativu, i stvorila

OVO JE TRENUTAK KOJI JE REŠIO PITANJE POBEDNIKA U SENTI: Pogledajte penal za Zvezdu i presudite da li je Tomanović zaslužio CRVENI

Trenutak koji je, ispostaviće se kasnije, rešio pitanje pobednika meča dogodio se u 67. minutu meča kada je sudija pokazao na belu tačku i penal za crveno-bele. Tomašević je zbog starta nad Ivanićem dobio najpre žuti karton, a onda i drugi žuti zbog protesta. Precizan sa bele tačke bio je Kanga koji je tako vratio prednost Zvezdi u Senti. Samo par

Stanković posle TSC-a: Najslabije prvo poluvreme otkako sam u Zvezdi

Fudbaleri Zvezde pobedili su u gostima ekipu TSC-a sa 3:1 Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je njegova ekipa na gostovanju TSC-u odigrala jedno od najslabijih poluvremena otkako je on trener, ali je istakao da ga raduje reakcija igrača u drugom poluvremenu. - Zaista teško prvo poluvreme, jedno od najslabijih izdanja otkako sam trener

/ANKETA/OCENE/ OD PETOG NAPADAČA U ZVEZDI DO POTENCIJALNOG REPREZENTATIVCA! Da li je Pavkov spreman za Piksijev POZIV!?

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC u 25. kolu Superlige Srbije sa 3:1 Ekipa Dejana Stankovića odigrala je najslabiju utakmicu ovog proleća, a po mišljenju stratega crveno-belih najgore prvo poluvreme od kako je on trener. Ipak, nova pobeda i tri boda su upisani. SRBIJA NE PAMTI OVAKO DOBRO FUDBALSKO KOLO! Superligaši fenomenalni! KRSTAJIĆ NAKON

Stanković: Na greškama se uči, kapa dole igračima za drugo poluvreme

Crvena zvezda je savladala TSC na gostovanju u Senti sa 3:1, a prve utiske posle utakmice izneo je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković. Zvezda je odigrala slabo prvo poluvreme i Stanković smatra da je to jedno od najslabijih izdanja od kako je on preuzeo crveno-bele. Takođe, raduje ga dobra igra u drugom poluvremenu. " Zaista teško prvo