Železničar upisao i treću pobedu zaredom

Rezultatom 32:26 (14:11), predvođeni najboljim strelcem ARKUS lige Đorđem Spasićem sa 11 pogodaka, rukometaši niškog Železničara savladali su Šamot iz Aranđelovca u poslednjem meču 4. kola elitnog ranga. Nišlije su sa 3 pobede i porazom na četvrtoj poziciji. Treći trijumf zaredom Nišlije su ostvarile na svom terenu protiv "fenjeraša", jedine ekipe

Spasić ponovo vodio Želju do pobede

PIŠE: Kristina Krstić Fenjeraš iz Aranđelovca je samo dva puta uspeo da izjednači i to u prvom delu meča. Dok je domaći tim i pored oscilacija, i ne tako dobre igre, došao do novih bodova. Nakon izjednačene igre u prvih deset minuta, usledio je period u kome je Želja kontrolisao igru. Nerešiva enigma za golmana Mitrovića bio je Đorđe Spasić. Pri rezultatu

Železničar bolji od fenjeraša Šamota

Đorđe Spasić prednjačio sa 11 golova (5 iz sedmerca), Nemanja Milovanović pogodio šest puta Železničar – Šamot 32:26 (14:11) Niš - Dvorana : Čair. Gledalaca : 400. Sudije : Nenadić i Stefanović (Beograd). Sedmerci : Železničar 5 (5), Šamot 7 (3). Isključenja : Železničar 10, Šamot 10 minuta. Semafor : 4:1 (9), 4:4 (11), 6:5 (15), 10:6 (19), 10:10 (25),

Železničar protiv Šamota do treće pobede u sezoni

U poslednjem meču četvrtog kola rukometne Superlige Srbije, Železničar je bio bolji od Šamota. Getty Images/Alex Grimm Rukometaši Železničara slavili su u meču četvrtog kola Superlige na svomparketu protiv Šamota 32:26. Železničaru je ovo treća pobeda u sezoni, treća u nizu nakon poraza na otvaranju sezone. Sa druge strane Šampt i dalje ne zna za pobedu