pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Šampionski tandem napustio Fenerbahče!
Šampionski tandem napustio Fenerbahče!

Šampionski tandem napustio Fenerbahče!

Kem Birč i Devon Hol nisu više košarkaši Fenerbahčea, saopštio je danas turski klub. Hol (30) je igrao za Fenerbahče od 2024. godine, a sa turskim klubom osvojio je šest trofeja. Američki košarkaš je ranije igrao za Olimpiju iz Milana, Bamberg i Oklahomu. On je prošle sezone u Evroligi prosečno beležio 8,3 poena, 2,9 skokova i 2,6 asistencija po utakmici