Prvo oglašavanje Kaspera nakon što je Mina izašla sa psihijatrije: Otkrio šta se dešava
Verenik pevačice Mine Kostić Mane Ćuruvija Kasper oglasio se nakon što je ona izašla sa klinike "Laza Lazarević" gde je provela 23 dana. Naime, Kasper je danas odveo Minu zajedno sa njenom braćom kući iz bolnice, a sada se oglasio i otkrio u kakvom je stanju. Takođe, on je istakao da su oni dobro i obratio se svima koji su im pružili podršku. Foto:







