pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Prvo oglašavanje Kaspera nakon što je Mina izašla sa psihijatrije: Otkrio šta se dešava
Prvo oglašavanje Kaspera nakon što je Mina izašla sa psihijatrije: Otkrio šta se dešava

Prvo oglašavanje Kaspera nakon što je Mina izašla sa psihijatrije: Otkrio šta se dešava

Verenik pevačice Mine Kostić Mane Ćuruvija Kasper oglasio se nakon što je ona izašla sa klinike "Laza Lazarević" gde je provela 23 dana. Naime, Kasper je danas odveo Minu zajedno sa njenom braćom kući iz bolnice, a sada se oglasio i otkrio u kakvom je stanju. Takođe, on je istakao da su oni dobro i obratio se svima koji su im pružili podršku. Foto:

"Bila sam na psihijatriji mesec dana i pila 15 lekova dnevno": Potresno priznanje pevačice

"Bila sam na psihijatriji mesec dana i pila 15 lekova dnevno": Potresno priznanje pevačice

Hrvatska pevačica i kantautorka Ane Paška otvoreno je progovorila je o borbi sa psihičkim problemima i priznala da joj trebalo vremena da shvati da je u problemu. Naime, njoj je dijagnostikovana vrsta psihoze , a nakon lečenja odlučila je da ode na putovanje biciklom bez detaljnog plana kada će se vratiti i gde će sve ići. Foto: Instagram ane paska

Progovorile komšije o Mini Kostić: Evo šta su rekli o njenom ponašanju van kamera

Progovorile komšije o Mini Kostić: Evo šta su rekli o njenom ponašanju van kamera

Pevačica Mina Kostić napustila je danas psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće, a sada su o njoj progovorile komšije. Naime, Minin prvi komšija zna je od malih nogu i rado je podelio detalje njenog odrastanja. - Dolazi ovde, bila je fina devojka. Posle znate njenu karijeru. Normalno se ponaša

Da li je Mina poslala tajnu poruku?! Okupljeni ostali zatečeni: "Otišla je iz Laze bez njega"

Da li je Mina poslala tajnu poruku?! Okupljeni ostali zatečeni: "Otišla je iz Laze bez njega"

Odnos pevačice Mine Kostić i njenog partnera Maneta Ćuruvije Kaspera ponovo je u centru pažnje javnosti nakon njenog izlaska iz Specijalne bolnice "Dr Laza Lazarević". Mina je danas napustila zdravstvenu ustanovu odevena u crno , što je kamera Informera ekskluzivno zabeležila, sa znatno kraćom kosom nego što je javnost navikla da je viđa. Sve vreme

MINA KOSTIĆ IZAŠLA IZ BOLNICE: Kasper se ne odvaja od nje, a ona je izustila samo OVE 2 REČI

MINA KOSTIĆ IZAŠLA IZ BOLNICE: Kasper se ne odvaja od nje, a ona je izustila samo OVE 2 REČI

Pevačica Mina Kostić danas je u popodnevnim satima puštena iz psihijatrijske ustanove "Dr Laza Lazarević", nakon nekoliko nedelja boravka u bolnici. Po nju je došao njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, sa kojim je napustila klinuku i otišla kući. Tokom njenog boravka na psihijatriji, redovno ju je obilazio. Mina je nosila kačket i naočare