Zdelar i Novakovićeva u polufinalu Olimpijskih igara

Reprezentativac Srbije u kajaku Bojan Zdelar izborio je mesto u polufinalu Olimpijskih igara u Tokiju. U polufinalu i Milica Novaković Momak iz Sremske Mitrovice u disciplini K-1 na 1.000 zauzeo je drugo mesto i direktan prolaz u polufinale. Sve vreme je odlično veslao i trku završio u vremenu 3:45.074, odnosno 1,6 sekundi zaostatka za pobednikom Alehom

ISPRAVLJENA NEPRAVDA: Novaković kroz REPESAŽ ušla u POLUFINALE Olimpijskih igara!

Imala je sjajnu priliku Milica Novaković u prvoj trci na 200 metara u kajaku da izbori plasman u polufinale, jer je završila kao druga u svojoj grupi, ali je za samo tri stota dela sekunde morala u repesaž. Na popravnom Srpkinja, ipak, nije poklekla! Ponovo je zauzela drugo mesto, ovog puta iza Šveđanke Linee Stensils i ušla u naredni krug takmičenja

Sjajni Zdelar direktno u polufinalu trke na 1000 metara, sutra se bori za veliko finale kajaka

Odlične vesti stižu nam ovog jutra iz centra Tokija , gde se održavaju trke u kajaku. Bojan Zdelar je zauzeo drugo mesto u svojoj kvalifikacionoj grupi, čime je obezbedio direktan plasman u polufinale trke na 1000 metara sa vremenom 3:45,074. Od samog starta trke videlo se da će se Srbin boriti za sam vrh, pošto se držao rame uz rame sa pobednikom

MAJSTORE, SVAKA TI ČAST: Bojan Zdjelar u POLUFINALU trke na 1000 metara!

Sjajne vesti stižu nam iz Tokija! Srpski kajakaš Bojan Zdjelar plasirao se u polufinale trke na 1000 metara, zauzevši drugo mesto u svojoj kvalifikacionoj grupi i izborio direktan plasman sa vremenom od 3:45,074. EVROPSKE ŠAMPIONKE PREGAZILE KOREJU: Sa drugog mesta u četvrtfinale! EVROPSKE ŠAMPIONKE PREGAZILE KOREJU: Sa drugog mesta u četvrtfinale

IDEMOOO! Milica Novaković i Bojan Zdelar u polufinalu Olimpijskih igara!

Srpski kajakaši Milica Novaković i Bojan Zdelar su u polufinalu Olimpijskih igara Milica Novaković se plasirala u polufinale na 200 metara na Olimpijskim igrama. SRBIJA ČEKA MEDALJU, A IVANA IMA PORUKU! Znam za šta sam spremna! Neskromno bi bilo da kažem da nemam velike ambicije! MILICA NOVAKOVIĆ SPREMNA ZA TOKIO! Izborićemo se nekako svim silama!

TOKIO - Reprezentativac Srbije u kajaku Bojan Zdelar izborio je mesto u polufinalu Olimpijskih igara u Tokiju. U polufinalu i Milica Novaković. Momak iz Sremske Mitrovice u disciplini K-1 na 1.000 zauzeo je drugo mesto i direktan prolaz u polufinale. Sve vreme je odlično veslao i trku završio u vremenu 3:45.074, odnosno 1,6 sekundi zaostatka za pobednikom

SAMO ZA TRI STOTINKE: Milica ostala bez DIREKTNOG plasmana u polufinale!

Srpska kajakašica Milica Novaković nije uspela da izbori direktan plasman u polufinale Olimpijskih igara u kajaku na 200 metara, pošto joj je za samo tri stotinke u foto-finišu umakao ovaj podvig. KREĆU KAJAKAŠI I RVAČI: Raspored srpskih sportista za 2. avgust KREĆU KAJAKAŠI I RVAČI: Raspored srpskih sportista za 2. avgust MALJKOVIĆ: Mnogo smo loše

IZ DRUGOG PUTA: Milica Novaković, ipak, u POLUFINALU!

Tanjug/AP Milica Novaković Milica Novaković je ranije tokom dana u kvalifikacionoj grupi zauzela treće mesto, pa je morala da vesla u četvrtfinalu. Ona je u četvrtfinalu uspela da se izborri polufinale, pošto je u svojoj grupi osvojila drugo mesto sa vremenom 41.340, dok je posle fotofiniša prvo mesto pripalo Šveđanki Stensils sa vremenom 41.313. Videlo