Crnogorska policija uhapsila osobu koju SAD potražuju zbog sajber kriminala u korist Iranske revolucionarne garde
Foto: GagoDesign / Shutterstock.com 0 komentara Policija Crne Gore, u saradnji sa Federalnim istražnim biroom (FBI), uhapsila je danas u Kotoru osobu koja se, prema navodima američkih vlasti, potražuje zbog sumnje da je hakerskim napadima i krađom identiteta prouzrokovala štetu američkoj infrastrukturi procenjenu na 3,4 milijarde dolara. Uhapšen je




