Do Katara dva putića

foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto © 0 komentara Fudbaleri Srbije na Svetsko prvenstvo mogu kao pobednici svoje kvalifikacione grupe ili kroz baraž tesnace. Pretrčali su fudbaleri Srbije najdužu distancu trke za Svetsko prvenstvo sledeće godine, uz dobro prolazno vreme došli u poziciju da se sami u velikoj meri pitanju za njen ishod, ali preostala

SJAJNE VESTI ZA ORLOVE: Ako ne pobede Portugalce u Lisabonu, Srbija će biti domaćin u polufinalu baraža za odlazak na SP!

Nakon pobede fudbalske reprezentacije Srbije protiv Azerbejdžana u Beogradu (3:1), Orlovi moraju da pobede Portugal u Lisabonu (14.novembar) ako žele kao prvi u grupi A da se plasiraju na Svetsko prvenstvo. Međutim, ukoliko ipak budu drugi, moraće šansu da traže u baražu. Ali, sada je gotovo sigurno da će Srbija biti domaćin u polufinalu baražnog meča

Vlahović: Nikad nisam zadovoljan, uvek težim maksimumu

Fudbalski reprezentativac Srbije Dušan Vlahović rekao je večeras da je njegova ekipa mogla i ubedljivije da slavi protiv Azerbejdžana i istakao da nikad nije zadovoljan i uvek teži da izvuče maksimu. „Dominirali smo tokom cele utakmice. Stvorili smo jako veliki broj šansi, ali iskoristili smo na kraju samo tri. Mislim moglo je da bude više, ali najbitnije

Stojković: Dominirali smo, nije bilo panike

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je njegova ekipa dominirala u večerašnjem meču protiv Azerbejdžana i dodao da nije bilo panike u svlačionici posle prvog poluvremena. „Mislim da pokazali kompletnu dominaciju od prvog do poslednjeg minuta. Bilo je prelepih šansi, akcija, igrači su zaista bili raspoloženi za igru

POTVRĐENO! U FIORENTINI TRLJAJU RUKE: Vlahović i Ronaldo u ISTOM TIMU!

starsport, Tanjug/AP Ilustracija Dušana Vlahovića i Kristijana Ronalda " Orlovi " su tokom oktobarskog ciklusa zabeležili dve važne pobede u trci za Mundijal, a centarfor Fiorentine bio je najzaslužnijih za novih šest bodova sa tri postignuta gola (dva Azerbejdžanu i jedan Luksemburgu). Ovo mu je, po parametrima "Sofascore", bilo dovoljno da se nađe

Nije sve tako crno! Piksi dobio sjajne vesti za baraž, ako ne pobedimo u Lisabonu!

"Orlovi" će definitivno biti domaćini polufinala baraža za odlazak na Svetsko prvenstvo, naravo, ako ne uspeju da se domognu Mundijala  direktno. Na Marakani 5.000 ljudi, ali su eksplodirale društvene mreže! Imamo zver u napadu, grize kao pirana... Muk u svlačionici, Rajković u agoniji! Piksi otkrio šta je rekao golmanu na poluvremenu! Na Marakani

Srbija saznala odlične vesti za baraž, ukoliko ne pobede Portugalce u Lisabonu

Ako je neke dileme i bilo, ona je otklonjena u sredu veče - fudbalska reprezentacija Srbije moraće da pobedi selekciju Portugalije u Lisabonu ukoliko želi da se direktno plasira na Svetsko prvenstvo u Kataru! Srbija trenutno ima 17 bodova, jedan više od Portugalaca koji pred međusobni duel 14. novembra tek treba da gostuju Republici Irskoj i bod sa