ČUDESNI MEČEVI U LŠ: Ronaldov Juventus doživeo ŠOKANTAN poraz, Holand sam pobedio Sevilju!

Završena su još dva meča osmine finala Lige šampiona. Tanjug/AP Slavlje fudbalera Borusije iz Dortmunda Fudbaleri Porta savladali su na domaćem Dragau Juventus sa 2:1, dok je Borusija Dortmund posle preokreta bila bolja od Sevilje u Andaluziji sa 3:2. Uskoro opširnije... PORTO - JUVENTUS 2:1 (1:0) SEVILJA - BORUSIJA DORTMUND 2:3 (1:3) II POLUVREME

DVE UTAKMICE I OSAM GOLOVA: Brutalni Haland!

Fenomenalna noć u Ligi Šampiona! Dva sjajna duela odigrana su u okviru Lige Šampiona , sa početkom od 21h. Porto je dočekao Juventus, dok je Sevilja bila domaćin Borusiji iz Dortmunda. Porto 2:1 Juventus Krenulo je katastrofalno po ‘Staru Damu’ iz Torina. Posle nešto više od 60 sekundi igre, Bentankur vraća jako lošu loptu do golmana Šćešnjija, a odlično

(UŽIVO) MEČEVI SE BLIŽE KRAJU: Kjeza vratio Juve u život, De Jong smanjio prednost Dortmunda!

Večeras su na programu nova dva meča osmine finala Lige šampiona. Fudbaleri Porta na Dragao dočekuju Kristijana Ronalda i Juventus, dok će na Sančez Pishuanu igrati Sevilja i Borusija Dortmund. Tokove utakmica možete uživo pratiti na našem sajtu. Tanjug/AP Velika borba u Portu PORTO - JUVENTUS 2:1 (1:0) SEVILJA - BORUSIJA DORTMUND 2:3 (1:3) II POLUVREME

(UŽIVO) MEČEVI SE BLIŽE KRAJU: Porto čuva sigurnu prednost, Dortmund vodi u Sevilji!

Neviđena majstorija zlatne koke Milionera vredna preokreta

Sevilja je na poluvremenu kod kuće gubila od Borusije 1:3. Erling Braut Haland (Borusija Dortmund), Foto: EPA-EFE/Julio Munoz On je suvo zlato, a premiju je ubola Borusija. Norvežanin Erling Braut Haland uništava Sevilju u Andaluziji, na poluvremenu osmine finala Lige šampiona bilo je 1:3. kakva je "zver" Haland je pokazao u 27. minutu kada je uzeo

(UŽIVO) POLUVREME: Porto i dalje vodi protiv Ronaldovog Juventusa, Holand uništio Sevilju!

Večeras su na programu nova dva meča osmine finala Lige šampiona. Fudbaleri Porta na Dragao dočekuju Kristijana Ronalda i Juventus, dok će na Sančez Pishuanu igrati Sevilja i Borusija Dortmund. Tokove utakmica možete uživo pratiti na našem sajtu. Tanjug/AP Velika borba u Portu PORTO - JUVENTUS 1:0 (1:0) SEVILJA - BORUSIJA DORTMUND 1:3 (1:3) I POLUVREME

(UŽIVO) SJAJNE UTAKMICE: Porto čuva prednost, Holand razbija Sevilju!

Večeras su na programu nova dva meča osmine finala Lige šampiona. Fudbaleri Porta na Dragao dočekuju Kristijana Ronalda i Juventus, dok će na Sančez Pishuanu igrati Sevilja i Borusija Dortmund. Tokove utakmica možete uživo pratiti na našem sajtu. Tanjug/AP Velika borba u Portu PORTO - JUVENTUS 1:0 SEVILJA - BORUSIJA DORTMUND 1:3 I POLUVREME 44. minut

(UŽIVO) GOLOVI NA SVE STRANE: Porto poveo protiv Juventusa, Dortmund ekspresno preokrenuo!