CRNI OBLAK NAD GRADOM! Veliki požar u Mostaru, ništa se NE VIDI od DIMA - ljudima naređeno da ne izlaze iz kuća!
Zvaničnici grada Mostara upozorili su danas građane da zbog velikog požara i dima sa deponije Uborak ne izlaze napolje i ne koriste vodu iz otvorenih bunara i izvora u blizini deponije zbog gustog dima i prisustva štetnih supstanci u vazduhu. Požar je prijavljen na deponiji Uborak danas u 9.15 sati i proširio se na glavno skladište, objekte i radne









