TIM DOBIO NOLETA, PA GA NAHVALIO KAO NIKAD PRE: Dao mu je veliki kompliment!

Dominik Tim je savladao Novaka Đokovića sa 2:1 u setovima u Londonu, a zatim se oglasio i nahvalio Srbina. - Bio sam pomalo stegnut u taj-brejku drugog seta. Igrati protiv ovakvih legendi je uvek nešto posebno.  Kada se borite za finale, na ovakvom mestu, to je specijalna prilika. Mislio sam da ću posle prve velike titule u Njujorku biti malo mirniji,

"Kad igraš sa legendom, uvek je posebno": Emotivne reči Tima za Đokovića posle pobede

Dominik Tim je prošao u finale Mastersa u Londonu, pobedivši najboljeg na svetu, Novaka Đokovića sa 2:1 (7:5, 6:7, 7:6) . Posle meča bio je veoma zadovoljan uspehom, a čak mu je i Novak čestitao preko Twittera. - Bio sam pomalo stegnut u taj-brejku drugog seta. Igrati protiv ovakvih legendi je uvek nešto posebno - Kada se borite za finale, na ovakvom

Đoković se nije dao isprovocirati - novinari su ovaj put baš bili radoznali

Malo je falilo da se Novak Đoković nađe u finalu Završnog mastersa u Londonu, ali mu je Dominik Tim preoteo pobedu u taj-brejku trećeg seta. Najbolji teniser sveta je vodio sa delovalo je nedostižnih 4:0, ali je Austrijanac smogao snage i hrabrosti i zasluženo otišao u finale. Posle meča na konferenciji za novinare Novak je bio u neverici

Đoković: Ne znam da li mi se ikad ovako nešto dogodilo

Prvi teniser sveta Novak Đoković čestitao je Dominiku Timu na pobedi, uz reči da je imao svoje šanse " Igrao sam stvarno dobro, svaki prvi servis pogodio... Ne znam da li mi se ikada ovako nešto desilo, da protivnik u taj-brejku trećeg seta odigra ovako. Svaka čast, izvrsno je odigrao ", rekao je Đoković za Sportklub. Đoković je poražen od Tima sa

Tim: Neće uvek ulaziti tako, ali lep je osećaj

Dominik Tim rekao je da je meč sa Novakom Đokovićem bio izuzetno dramatičan i da mu je drago što je pogađao kada je trebalo. Getty Image/Clive Brunskill Austrijanac je dobio Đokovića 7:5, 6:7 (10-12), 7:6 (7-5). "Ne osećam neku promenu na mentalnom planu, oduvek sam verovao u sebe. Kada je reč o meču, moram da kažem da sam imao malo sreće u taj brejku

Posle epskog meča Đoković i Tim dali odvojene izjave, a dve gotovo iste rečenice su napravile veliku pometnju među navijačima

Polufinale je bilo takvo da je pobedu mogao da ostvari i Novak. Novak Đoković, Dominik Tim, Foto: EPA/Andy Rain Dueli Novaka Đokovića i Dominika Tima polako ali sigurno prerastaju u "klasike". Najbolji teniser sveta je poražen od Austrijanca posle velike borbe i tri gotovo izjednačena seta u polufinalu Završnog mastersa u Londonu. Ko će osvojiti Australijan

NE ZNAM DA LI MI SE OVO IKAD DESILO: Novak smoren posle eliminacije u Londonu

Novak Đoković je izgubio posle tri seta od Dominika Tima u Londonu i tako je i eliminisan sa Završnog mastersa. Nole je vodio sa 4:0 u taj-brejku poslednjeg seta, ali Austrijanac je preokrenuo. "Nestvarno je šta je on uradio od 0-4 u taj brejku. Ne mislim da sam igrao loše. Mislim da sam ubacio svaki prvi servis, ali on je razarao loptu sa obe strane,

Đoković posle poraza od Tima: Ne znam da li mi se ikada ovako nešto desilo

Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Završnog mastersa u Londonu , pošto je u tri seta poražen od Austrijanca Dominika Tima! A nedugo posle meča, u kom je Nole imao prednost od 4:0 u taj-breku trećeh seta, osvrnuos e na sve ono štos e dešavalo na terenu "O2" Arene: - Bio je veoma izjednačen meč od početka do kraja. Treći set smo obojica

MENTALNA BORBA: Tim je ovako video meč i pobedu nad Novakom

Tim je, logično, bio srećan zbog trijumfa, iako je priznao da je bio stegnut. "Svakako je bila mentalna borba. Bio sam stegnut u taj brejku drugog seta (propustio četiri set lopte prim. aut)... Igrati ovakav meč protiv takvog rivala, sa ovim ulogom, je nešto posebno. Posle titule u Njujorku mislio sam da ću biti mirniji, ali je bilo grešaka. Meč je