BELORUSKINJA GAZI REDOM: Sabalenka ubedljivo do polufinala turnira u Rimu

Druga teniserka sveta Arina Sabalenka iz Belorusije plasirala se u polufinale turnira u Rimu, pošto je posle dva seta pobedila Letonku Jelenu Ostapenko 6:2, 6:4. Ona je do pobede nad 10. teniserkom na WTA listi stigla posle sat i 13 minuta. Sabalenka je do pobede stigla brejkovima u trećem i petom gemu prvog seta i brejkom u sedmom gemu drugog seta

Белоруска тенисерка Арина Сабаленка у полуфиналу турнира у Риму

Сабаленка је друга тенисерка света, док је Остапенко десета на ВТА листи, а ово је био трећи међусобни дуел белоруске и летонске тенисерке и трећи тријумф Сабаленке. Сабаленка ће у полуфиналу играти са победницом меча између Белорускиње Викторије Азаренке и Американке Данијеле Колинс, који је на програму вечерас од 19 часова. Јуче су пласман у полуфинале

Beloruska teniserka Arina Sabalenka u polufinalu turnira u Rimu

RIM - Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se u polufinale WTA turnira u Rimu, pošto je danas u četvrtfinalu pobedila Letonku Jelenu Ostapenko 6:2, 6:4. Meč je trajao 72 minuta. Sabalenka je druga teniserka sveta, dok je Ostapenko deseta na WTA listi. Ovo je bio treći međusobni duel beloruske i letonske teniserke, a treći trijumf Sabalenke

AMERIKANKA PROŠLA U POLUFINALE: Gof protiv Švjontek za finale u Rimu

Američka teniserka Koko Gof plasirala se večeras u polufinale turnira u Rimu, pošto je pobedila Kineskinju Cinven Džen sa 7:6, 6:1. Meč Gof i Džen, treće i sedme teniserke sveta, trajao je sat i 50 minuta. Nakon što su teniserke razmenile po brejk, prvi set je rešen u taj-brejku koji je pripao Gof sa 7:4. U drugom setu je Amerikanka bila mnogo bolja

MASTERS U RIMU: Pobede Zvereva, Hurkača i Cicipasa

Američki teniser Tomi Pol plasirao se danas u četvrfinale mastersa u Rimu, pošto je pobedio Rusa Danila Medvedeva sa 6:1, 6:4. Trenutno 16. teniser sveta je protiv četvrtog na ATP listi slavio posle sat i 14 minuta igre. Protivnik Pola u četvrtfinalu biće Poljak Hubert Hurkač koji je bio bolji od Argentinca Sebastijana Baesa sa 5:7, 7:6, 6:4. Mesto

Gof protiv Švjontek za finale u Rimu

Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI 0 komentara Američka teniserka Koko Gof plasirala se večeras u polufinale turnira u Rimu, pošto je pobedila Kineskinju Cinven Džen sa 7:6, 6:1. Meč Gof i Džen, treće i sedme teniserke sveta, trajao je sat i 50 minuta. Pol bolji od Medvedeva, pobede Zvereva, Hurkača i Cicipasa u Rimu Nakon što su teniserke razmenile po brejk,