Bufon: Ibra sjajan, zbog Ronalda sam se vratio u Juve

Đanluiđi Bufon je pohvalio svoje kolege "veterane" nakon duela Juventusa i Milana u polufinalu Kupa Italije. Marco Luzzani, Getty Images Sport Kristijano Ronaldo Bufon, koji ima već 42 godine, čuvao je mrežu Stare Dame, čiji napad je predvodio 35-godišnji Kristijano Ronaldo, dok je na drugoj strani bio 38-godišnji Zlatan Ibrahimović, koji zbog kartona

Pioli: Šta sada treba, da se Kalabriji odseku ruke?

Trener Milana Stefano Pioli imao je pomešana osećanja posle prve utakmice polufinala Kupa Italije protiv Juventusa. Sa jedne strane je ponosan na igru njegovog tima, ali sa druge je frustriran zbog dosuđenog penala u 90. minutu. Getty Images/Gabriele Maltinti - Prvo sam se razbesneo jer je bio čist faul na Ibrahimoviću u začetku akcije. Drugo, sećam

Juventus srećno do remija u Milanu, Ronaldo nastavio golgetersku seriju

"Rosoneri" su bili bolji od šampiona, poveli su golom probuđenog Anta Rebića u 61. minutu, ali su devet minuta kasnije ostali sa deset igrača, nakon isključenja Tea Ernandesa Edit Vijesti Sport 13. februar 2020, 22:43 ažurirano 13. februar 2020, 22:45 Milan je reagovao nakon prvenstvenog poraza od Intera, ali nije uspio da rezultatom začini dobru igru

Juventus bliži finalu kupa nego Milan

Zanimljiva utakmica. Paulo Dibala, FK Juventus, Juventus, Foto: Twitter/FC Juventus Milan i Juventus su odigrali 1:1 u prvom meču polufinala Kupa Italije, uz rekord po broju navijača. Meč na stadionu San Siro gledalo je 73.114 navijača, što je najviše u polufinalu najmasovnijeg takmičenja u istoriji Italije. Domaćin je bio bolji rival u većem delu

Kup Italije - Milan bolji, Ronaldo izvukao Juventus!

Prvi polufinalni susret obeležen kartonima, domaći bolji tokom većine utakmice, ali greška Kalabrije donela vredan gol u gostima za "staru damu" (1:1). Prvo poluvreme nam je donelo inicijativu Milana, ali je Juventus taj koji je imao odličnu priliku. Kvadrado se okušao, ali Donaruma dobro reaguje. U nastavku "rosoneri" kreću u talasima na gol