VAR (ponovo) u centru pažnje u Premijer ligi

Vulverhempton i Lester remizirali su bez pogodaka u prvom meču 26. kola Premijer lige iako su domaćini u završnici prvog poluvremena postigli gol. Ipak, VAR je presudio da je bio milimetarski ofsajd. Odluka je opet izazvala velike rasprave... Wolverhampton Wanderers , Leicester City FC Premier League , VAR

VAR "ukrao" pobedu Vulfsima: Još jedna kontroverzna odluka u Engleskoj, navijači ogorčeni!

O jednoj VAR odluci ponovo se najviše priča nakon utakmice engleske Premijer lige. U pitanju je duel 26. kola između Vulverhemptona i Lestera, završen je bez golova, a pod udarom je sudija Majk Din i njegovi pomagači uključujući i one iz VAR sobe koji su u 45. minutu poništili gol Vilija Bolija, na opšte iznenađenje navijača na stadionu i onih koji

LISICE ODOLELE VUKOVIMA: Vulvsi proklinju VAR, Lester slavi bod s igračem manje

Fudbaler "vukova" Vili Boli je u 45. minutu postigao gol, ali je posle upotrebe VAR tehnologije sudija Majk Din poništio pogodak zbog ofsajda. "Lisice" su utakmicu završile sa desetoricom, pošto je u 76. minutu drugi žuti karton dobio Hamza Čaudri. Lester je propustio priliku da se pobedom popne na drugo mesto na tabeli, pa kao trećeplasirani ima 50

Bez pogodaka u utakmici Vulverhemptona i Lestera, VAR upropastio domaćina

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su nerešeno 0:0, u utakmici 26. kola Premijer lige Fudbaler Vulverhemptona Vili Boli je u 45. minutu postigao gol, ali je posle upotrebe VAR tehnologije sudija Majk Din poništio pogodak zbog ofsajda. Lester je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je u 76. minutu drugi žuti karton dobio Hamza Čaudri . Semafor

Bez golova na Molinou, Čaduri isključen u timu Lestera

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su meč bez golova u susretu 27. kola Premijer lige. Bez obzira na rezultat, na "Molinou" je bilo veoma uzbudljivo, ali je utisak da su podbacili napadači oba tima. Diigo Žota je u 11. minutu mogao da donese prednost Vulvsima, ali je Šmajhel sjajno intervenisao. da bi sa druge strane u 24. minutu štoper Šojunču

Himenez u paklu promašaja, Lester baš bled, VAR ponovo u prvom planu

Užasno golgetersko veče Raula Himeneza, bleda partija Lestera i bod koji u ovom trenutku više znači Lisicama. Ekipa Brendana Rodžersa se polako približava Ligi šampiona i u ovom trenutku je previše ne zanima utisak koji je ostavila na ovoj utakmici. Vulverhempton je bio taj koji je želeo sva tri boda, napadao je, poništen mu je gol nakon krajnje čudne

Bez golova u okršaju Vulvsa i Lestera

Meč Vulvsa i Lestera doneo je dosta uzbuđenja, poništen gol, crveni karton, ali ne i promene rezultata na semaforu stadiona u Vulverhemptonu. 38451025 Bez golova u okršaju "vukova" i "lisica" Dve ekipe koje važe za veća prijatnija iznenađenja ove sezone, podelile su po bod u meču 26. kola Premijer lige. "Vukovi" su zatresli mrežu "lisica" u samom finišu

"Vukovi" i "lisice" podelili plen, VAR otkunio tri boda domaćinu!

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su meč 26. kola Premijer lige bez pobednika (0:0). Tanjug/AP Fudbaleri Vulverhemptona Bilo je pregršt prilika na obe strane, prvi je imao Diogo Žota, ali je njegov udarac u 11. minutu uspeo da ukroti Šmajhel. U 24. minutu šansa na drugoj strani, ali udarac Sojunčua uspeva da ukroti Rui Patrisio. Mančester

PL - Lester se provukao, milimetri odlučivali na "Molinou", Himenez tragičar!

"Vukovi" su ugostili "Lisice", meč je okončan sa najnepopularnijih 0:0. Bilo je pregršt prilika na obe strane, prvi je imao Diogo Žota, ali je njegov udarac u 11. minutu uspeo da ukroti Šmajhel. U 24. minutu šansa na drugoj strani, ali udarac Sojunčua uspeva da ukroti Rui Patrisio. U samom finišu prvog poluvremena Vili Boli postiže pogodak nakon

BILO SVEGA OSIM GOLOVA! VAR poništio radost "vukovima", Lester digao ruke od titule!

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su meč 26. kola Premijer lige bez pobednika (0:0) Dva jako interesantna tima koja imaju visoke ciljeve ove sezone u borbi za Evropu morali su na kraju da se zadovolje sa po bodom iz međusobnog okršaja. STRAŠNE VESTI IZ ENGLESKE! Preminuo fudbaler u 25. godini pod nerazjašnjenim okolnostima! Interesantan meč