LN: Turska u derbiju bolja od SAD

U reprizi prošlogodišnjeg finala Lige nacija, odbojkašice Turske savladale su Sjedinjene Američke Države rezultatom 3:0. FIVB Izabranice Đovanija Gvidetija su briljirale u prva dva seta, da bi najveća borba bila viđena u trećem delu igre, koji je rešen rezultatom 27:25. Turska ostaje jedina sa samo jednim porazom do sada, dok su Amerikanke doživele

Debiji važniji od poraza: One su budućnost naše odbojke

Skoro polovina reprezentacije odigrala je ovog jutra prvi meč za Srbiju. MN Press Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je u utorak u meču protiv Tajlanda rezultatom 3:0 (25:22, 25:23, 25:21), na početku četvrtog vikenda Lige nacija. "Možemo potpuno da budemo zadovoljni zalaganjem i borbenošću, ne i rezultatom jer je propušteno mnogo prilika

Skoro polovina reprezentacije odigrala je ovog jutra prvi meč za Srbiju. Foto: MN Press Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je u utorak u meču protiv Tajlanda rezultatom 3:0 (25:22, 25:23, 25:21), na početku četvrtog vikenda Lige nacija. "Možemo potpuno da budemo zadovoljni zalaganjem i borbenošću, ne i rezultatom jer je propušteno mnogo

Odbojkašice Srbije izgubile od Tajlanda u Ligi nacija!

Srpkinje sutra igraju protiv domaćina Japana od 12.10 po srednjeevropskom vremenu. Odbojkašice, Foto: www.volleyball.world Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Tajlanda 3:0 (25:22, 25:23, 25:21) na startu četvrtog vikenda Lige nacija u Tokiju. NEKONTROLISANO UŠAO U PIT-STOP! Prebrzom vožnjom pregazio svog mehaničara! (VIDEO) Podmlaćeni

LIGA NACIJA: Podmlađene odbojkašice Srbije ubedljivo poražene od Tajlanđanki

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Tajlanda na startu četvrtog vikenda Lige nacija u Tokiju. Srbija je u znatno podmlađenom sastavu nastupila četvrtog vikenda, bez selektora Zorana Terzića , sa pomoćnikom Kovačevićem na klupi i bez velikog broja igračica iz startne postave, te je Tajland lako stigao do trijumfa u tri seta

NEISKUSNE SRPKINJE UPISALE NOVI PORAZ: Tesna borba s Tajlanđankama u tri seta!

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je posle velike borbe na startu turnira 15. grupe IV vikenda Lige nacija 2019. u Tokiju. Tajland je pobedio Srbiju sa 3:0, po setovima 25:22, 25:23 i 25:21, posle 78 minuta igre. Podmlađeni sastav seniorki Srbije pružio odličan otpor gotovo kompletnom i daleko iskusnijem Tajlandu. Izabranice Branka Kovačevića

LN: Srpkinje po peti put poražene!

Tri neizvesna seta, ali poraz! Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Tajlanda 3:0 (25:22, 25:23, 25:21) na startu četvrtog vikenda Lige nacija u Tokiju. Podmlađeni tim Srbije u dosadašnjem takmičenju pretrpeo je peti poraz, uz isto toliko pobeda. Srpkinje su pale posle tri neizvesna seta u kojima je presudilo neiskustvo naših odbojkašica

Podmlađena Srbija poražena od Tajlanda u Ligi nacija

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Tajlanda sa 3:0 (25:22, 25:23, 25:21), na početku četvrtog vikenda Lige nacija " Možemo potpuno da budemo zadovoljni zalaganjem i borbenošću, ne i rezultatom jer je propušteno mnogo prilika. Baš je izražena neuigranost i neiskustvo. Očekujem da se ovaj tim uigrava kroz ove utakmice i napredak dalje

LN - Podmlađena Srbija poražena od Tajlanda

Srbija je u Tokiju igrala u podmladjenom sastavu, a Kovačević je vodio ekipu umesto selektora Zorana Terzića. "Možemo potpuno da budemo zadovoljni zalaganjem i borbenošću, ne i rezultatom jer je propušteno mnogo prilika. Baš je izražena neuigranost i neiskustvo. Očekujem da se ovaj tim uigrava kroz ove utakmice i napredak dalje", rekao je trener