Danas protest radnika GSP: Šetnja do Predsedništva i predaja peticije Vučiću
foto (BETAPHOTO/MILAN OBRADOVIĆ) 0 komentara Radnici Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) „Beograd“, zajedno sa sindikatima i udruženjima građana, danas će organizovati protestnu šetnju do zgrade predsednika Srbije, gde će predsedniku Aleksandru Vučiću predati pismo i peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih. Skup pod sloganom „GSP pokreće Beograd“



