Početak nove ere: Saša Ilić i "Parni valjak" otputovali u Sloveniju, kreće novi pohod!
Fudbaleri Partizana otputovali su u Sloveniju gde ih očekuju pripreme za narednu sezonu. Crno-beli iz Beograda su se krenuli putem Pohorja, gde će odigrati nekoliko utakmica kako bi se što bolje pripremili za izazove koje ih čekaju ove takmičarske godine. Biće ovo ujedno i prve pripreme sa Sašom Ilićem kao novim trenerom, tako da je ovo prava prilika



