STANOJEVIĆ O SVAĐI SA STANKOVIĆEM: Nije mi jasno zašto...

Fudbaleri Partizana igrali su sjajno ovog proleća, ali izgubili su od Crvene zvezde na stadionu "Rajko Mitić" sa 1:0 u 30.kolu Superlige Srbije i sada su praktično bez šanse da se domognu titule. KOŠARKAŠKI SPEKTAKL 17. APRILA U NIŠU – STEFAN JOVIĆ BIRA MLADE TALENTE! KOŠARKAŠKI SPEKTAKL 17. APRILA U NIŠU – STEFAN JOVIĆ BIRA MLADE TALENTE! ZVEZDA NA

STANKOVIĆU PRENELI DA GA JE STANOJEVIĆ KRITIKOVAO: Odmah je reagovao! Jedna veoma KONKRETNA replika

Crvena zvezda je savladala Partizan u 30. kolu Superlige Srbije rezultatom 1:0 KOŠARKAŠKI SPEKTAKL 17. APRILA U NIŠU – STEFAN JOVIĆ BIRA MLADE TALENTE! KOŠARKAŠKI SPEKTAKL 17. APRILA U NIŠU – STEFAN JOVIĆ BIRA MLADE TALENTE! "IGRAČIMA ZAMERAM..." Stanojević žali posle poraza - poslao poruku Zvezdi za kraj "IGRAČIMA ZAMERAM..." Stanojević žali posle

/OCENE/ANKETA/ KO JE KRIV ZA PORAZ PARTIZANA? Trener, igrači ili Zvezda!

Prekinuta je serija Partizana od 17 pobeda na Marakani Crno-beli su izgubili utakmicu, "svetkovinu" srpskog fudbala, a tako čini se i borbu za titulu! Bio je Partizan bolji rival u prvom poluvremenu, ali su Zvezda, a pomalo i izmene Aleksandra STanojevića pokvarile utisak i pogurale crveno-bele do pobede od 1:0(0:0). VARNICE NA MARAKANI! Sukob Stankovića

Partizanov biser "provozao" odbranu Zvezde, a onda se spetljao u situaciji 1 na 1 s Borjanom

Video: Kakve dve šanse za Partizan u 2 minuta: Holender pogodio prečku, pa mladi Jović izmešao odbranu! Nije bilo golova u prvom poluvremenu na 164. večitom derbiju , ali je moglo da ih bude na obe strane. Partizan je imao više prilika za gol, a jednom je pogodio i prečku preko Holendera. Ipak, možda i bolju šansu imao je mladi Nemanja Jović nešto

ZDJELAR VIDNO UTUČEN: Propuštena VELIKA prilika

Fudbaleri Crvene zvezde su pobedili Partizan u 30. kolu šampionata Srbije i sada su došli na korak od odbrane titule, pošto imaju 12 bodova prednosti i bolji međusobni skor. KOŠARKAŠKI SPEKTAKL 17. APRILA U NIŠU – STEFAN JOVIĆ BIRA MLADE TALENTE! KOŠARKAŠKI SPEKTAKL 17. APRILA U NIŠU – STEFAN JOVIĆ BIRA MLADE TALENTE! ZVEZDA NA PRAGU TITULE: Crveno-beli

Ivanić doneo pobedu Zvezdi u 164. "večitom" derbiju

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan sa 1:0 (0:0) u 164. "večitom derbiju", a strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Mirko Ivanić u 58. minutu. Posle ove pobede Crvena zvezda osam kola pre kraja prvenstva Srbije ima 12 bodova prednosti u odnosu na Partizan i praktično je obezbedila novu titulu. U utakmici koja je bila borbena,

Ivanić rešio 164. večiti derbi, Zvezda sve bliža novoj tituli!

Crveno-beli posle 30. kola imaju čak 12 bodova više od Partizana CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN 1:0 (0:0) Strelac : 1:0 – Ivanić u 58. minutu. Beograd - Stadion : „Rajko Mitić“.  Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija : Novak Simović. Pomoćnici : Milovan Ristić i Dalibor Đurđević. Žuti kartoni : Rodić, Degenek, Milunović, Gobeljić i Stanković (Crvena zvezda),