Dejmon Albarn u Zagrebu nosio bedž „Studenti pobeđuju“ i poslao poruku: „Bio sam u Srbiji, tamo se puno stvari dešava“
foto: instagram screenshot 0 komentara Frontmen Gorillaz-a Dejmon Albarn ponovo je na sceni istakao bedž sa natpisom „Studenti pobeđuju“, ovog puta tokom nastupa na INmusic festivalu u Zagrebu. Isti simbol ranije je nosio i na festivalu Primavera u Portu , čime je gest postao deo njegovog prepoznatljivog scenskog izraza na aktuelnoj turneji. Tokom

