STRAŠNI HALAND RAZNEO SEVILJU! Juve i Ronaldo pali u Portu, biće zanimljiv revanš u Torinu!

Fudbaleri Borusije Dortmund stekli su prednost nakon prvog susreta osmine finala Lige šampiona . Kao gosti su posle preokreta savladali Sevilju - 2:3 (1:3). Najzaslužniji za veliki trijumf bio je napadač Erling Haland koji je asistirao za prvi i postigao naredna dva gola. Sevilja je povela preko Susa već u sedmom minutu, izjednačio je Daud u 19. Onda

Porto bolji od Juventusa, Dortmund savladao Sevilju

Porto je postigao golove u uvodnim trenucima oba dela utakmice, ali je Juventus ipak uspeo da stigne do toliko važnog gola u gostima u finišu susreta. Mehdi Taremi je iskoristio grešku igrača Juventusa na startu meča i tako postao peti Iranac strelac u Ligi šampiona. On je postigao gol posle 63 sekunde, što je najbrži gol u nokaut fazi Lige šampiona

Liga šampiona: Pobeda Porta

Odigrane su još dve utakmice osmine finala fudbalske Lige šampiona. Foto: UEFA Portugalski Porto savladao je na svom terenu italijanski Juventus sa 2:1 (1:0). Porto je poveo golom već u prvom minutu posle greške odbrane Juventusa Teremi se u padu upisao u strelce. Drugi gol pao je u 46. minutu, Marega je iskoristio dupli pas sa desne strane i pogodio

LŠ: Grujić sa Portom srušio Staru damu, Haland rastužio Gudelja

Revanš mečevi su na programu 9. marta Fudbaleri Porta pobedili su  na svom terenu Juventus sa 2:1 u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Porto je poveo već u prvom minutu meča golom Mehdija Taremija, koji je iskoristio grešku golmana Šćešnog i Betankura. Najbolju priliku, u prvom poluvremenu, za Juventus je imao Adrijen Rabio, ali nije uspeo sa

Porto pobedio - Juve izvukao gol u gostima, goleada u Sevilji - Borusija blizu četvrtfinala

PORTO, SEVILJA - Fudbaleri Porta savladali su Juventus u prvom meču osmine finala Lige šampiona – 2:1 (1:0). Fudbaleri Borusije Dortmund su rezultatom 3:2 porazili su Sevilju. Porto je iz dve uigrane akcije na startu meča i drugog poluvremena postizao golove i pobedio Juventus. Doduše, Juventus je u završnici postigao gol koji će im mnogo značiti,

ČUDESNI MEČEVI U LŠ: Ronaldov Juventus doživeo ŠOKANTAN poraz, Holand sam pobedio Sevilju!

Završena su još dva meča osmine finala Lige šampiona. Tanjug/AP Slavlje fudbalera Borusije iz Dortmunda Fudbaleri Porta savladali su na domaćem Dragau Juventus sa 2:1, dok je Borusija Dortmund posle preokreta bila bolja od Sevilje u Andaluziji sa 3:2. Uskoro opširnije... PORTO - JUVENTUS 2:1 (1:0) SEVILJA - BORUSIJA DORTMUND 2:3 (1:3) II POLUVREME

DVE UTAKMICE I OSAM GOLOVA: Brutalni Haland!

Fenomenalna noć u Ligi Šampiona! Dva sjajna duela odigrana su u okviru Lige Šampiona , sa početkom od 21h. Porto je dočekao Juventus, dok je Sevilja bila domaćin Borusiji iz Dortmunda. Porto 2:1 Juventus Krenulo je katastrofalno po ‘Staru Damu’ iz Torina. Posle nešto više od 60 sekundi igre, Bentankur vraća jako lošu loptu do golmana Šćešnjija, a odlično

(UŽIVO) MEČEVI SE BLIŽE KRAJU: Kjeza vratio Juve u život, De Jong smanjio prednost Dortmunda!

Večeras su na programu nova dva meča osmine finala Lige šampiona. Fudbaleri Porta na Dragao dočekuju Kristijana Ronalda i Juventus, dok će na Sančez Pishuanu igrati Sevilja i Borusija Dortmund. Tokove utakmica možete uživo pratiti na našem sajtu. Tanjug/AP Velika borba u Portu PORTO - JUVENTUS 2:1 (1:0) SEVILJA - BORUSIJA DORTMUND 2:3 (1:3) II POLUVREME