LŠ: Milan Borjan odveo Zvezdu u plej-of!

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona! Drama od 3 sata - Borjan heroj Zvezde, na korak od LŠ! Spektakularni golman Crvene zvezde odbranio tri penala i odlučio neverovatnu dramu u prestonici Danske.  Crvena zvezda posle 22 izvedena penala eliminisala Kopenhagen! Crveno-beli su eliminisali danski Kopenhagen

ZVEZDA POSLE ANTOLOGIJSKE SERIJE PENALA IZBACILA KOPENHAGEN: Heroj Borjan presudio Dancima! Crveno-beli kroz nezapamćenu dramu do Jang bojsa

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u plej-of za Ligu šampiona posle antologijske serije penala u revanšu sa Kopenhagenom! Od specijalnog izveštača Kurira iz Kopenhagena - Anje Vukašinović Bilo je 1:1 posle 90 minuta, baš kao i u prvom meču u Beogradu, isti rezultat bio je i nakon produžetaka, pa se pristupilo izvođenju penala. Na kraju, posle

Borjan pokucao na vrata Lige šampiona

Prvo je u 90 minuta viđen triler, pa u produžecima drama, a onda i srećan kraj posle penala za Crvenu zvezdu protiv Kopenhagena – 1:1 (1:1, 1:1, pen: 7:6) u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Foto: FoNet/AP Crveno-beli su ovom pobedom izborili plasman u plej-of gde će igrati protiv švajcarskog Jang Bojsa. Zvezda je od prvog minuta

BORJAN JE HEROJ ZVEZDINE DANSKE DRAME! Crveno-bela penal lutrija za jesen u Evropi!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Kopenhagena posle boljeg izvođenja jedanaesteraca 7:6 (1:1 tokom regularnog dela) i tako zakazali duel sa Jang Bojsom u plej-ofu Lige šampiona Kakvo veče u Kopenhagenu, kakva radost na crveno-beloj strani Topčiderskog brda. Milan Borjan postao je apsolutni heroj Zvezde. Golman šampiona Srbije briljirao je

LŠ: Borjan odveo Zvezdu u plej-of!

Borjan junak, Zvezdi penal rulet i evropska jesen!

Izvor: FK Crvena zvezda Crvena zvezda u Kopenhagenu igra jednu od najvažnijih utakmica sezone, revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. U prvom meču protiv danskog šampiona igrala je 1:1, tako da mora da postigne makar gol za prolaz. Povezano Zvezda 'na zadatku' u Kopenhagenu Milojević: Kopenhagen favorit, ne ramišljam o penalima Šampionu