Sumnjiv penal i Sterling ostavili Siti u igri za drugi trofej u sezoni!

Fudbaleri Mančester Sitija plasirali su se u polufinale FA kupa , pošto su na gostujućem terenu pobedili Njukasl sa 2:0. Branilac trofeja je poveo u 37. minutu golom Kevina De Brujnea iz penala, a pobedu je obezbedio Rahim Sterling pogotkom u 68. minutu. Siti će u polufinalu igrati protiv Arsenala . Ekipa Pepa Gvardiole pokušaće da osvoji drugi trofej

Arsenal, Čelzi i Siti se pridružili Junajtedu u polufinalu FA Kupa

Dan ranije među najbolja četiri plasirao se i Mančester junajted Nemanje Matića Posle Mančester junajteda u polufinale FA kupa plasirao se i Arsenal, ali kako. Dramatičan meč na Bramal lejnu u Šefildu. Domaćin je u 8. minutu preko zvezde Fantazi menadžera Lundstrama postigao gol, ali ga je sudija uz pomoć VAR-a poništio. U 25. minutu Tobdžije je do

FA kup: I Mančester Siti opravdao ulogu favorita, prštaće derbiji na Vembliju u polufinalu

Strelac drugog gola za Siti: Sterling; Foto: Tanjug/AP I Mančester Siti je opravdao ulogu favorita protiv Njukasla i rutinskim trijumfom od 2:0 overio prolazak u polufinale FA kupa. Dok su Građani lomili otpor pvoredama desetkovanog protivnika, već na poluvremenu u sedištu FA Alan Širer je izvukao parove naredne runde. Dok Građane očekuje duel sa starom

"Niste dovoljno dobri da nosite grb Čelsija"

Posle prolaza u polufinale FA kupa Ros Barkli je otkrio na koji način je Frenk Lampard motivisao igrače "plavaca". Posle prvog poluvremena četvrtfinala protiv Lestera, koje je bilo zaista loše, nije bilo pogodaka. Lampard je "prodrmao" svoje izabranike, a onda je Barkli golom u 63. minutu odveo Londonce dalje. "Motivisao nas je. Rekao nam je: 'niste

FA KUP! Siti savladao Njukasl i plasirao se u polufinale!

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u polufinale FA kupa, pošto su na gostujućem terenu pobedili Njukasl sa 2:0 Branilac trofeja je poveo u 37. minutu golom Kevina De Brujnea iz penala, a pobedu je obezbedio Rahim Sterling pogotkom u 68. minutu. Siti će u polufinalu igrati protiv Arsenala. Ekipa Pepa Gvardiole pokušaće da osvoji drugi trofej

FA KUP! Čelsi ulovio LISICE i plasirao se u polufinale!

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u polufinale FA kupa, pošto su na gostujućem terenu pobedili Lester sa 1:0 Jedini gol postigao je Ros Barkli u 63. minutu na asistenciju Vilijana! (FOTO) ZVEZDI SE OTVARA PU KA TREĆEM UZASTOPNOM UČEŠĆU U LIGI ŠAMPIONA!? Toliko malo nedostaje... Ranije danas Arsenal je prošao u polufinale pobedom protiv Šefild junajteda

Siti, Junajted, Čelsi i Arsenal u polufinalu FA kupa

Obavljen je žreb polufinalnih susreta FA kupa, koji će se igrati na "Vembliju". Kuglice su odlučile da će prvi par činiti fudbaleri Mančester junajteda i Čelsija. U drugom polufinalu igraće Arsenal i Mančester siti. Polufinalne utakmice igraće se na "Vembliju" 18. i 19. jula. Finale je na programu 1. avgusta. Autor: B92 Preuzimanje delova teksta ili

Žreb za polufinale FA kupa: "Crveni-đavoli" protiv "plavaca", "tobdžije" udaraju na "građane"!

U polufinalu FA Kupa za sezonu 2019/20. sastaće se Mančester junajted i Čelsi, odnosno Arsenal i Mančester siti. Tanjug/AP Detalj sa ligaške utakmice Mančester siti - Arsenal Žreb je obavljen na poluvremenu meča Njukasl - Mančester siti u kome su "građani" slavili 2:0, u specifičnim okolnostima. THE FINAL FOUR 🔥🏆 @ManUtd @ChelseaFC @Arsenal @ManCity

Polufinale FA kupa: Junajted – Čelsi i Arsenal – Siti