Spektakl u "grupi smrti", Nemačka ide na Englesku

MINHEN - Fudbalska reprezentacija Nemačke u osmini finala Evropskog prvenstva igraće protiv Engleske na Vembliju, Francuska će na Švajcarsku, a Portugal na Belgiju. To je epilog spektakularnog trećeg kola u F grupi, sa pravom nazvanom "grupom smrti", pošto su oba meča - Nemačka - Mađarska u Minhenu i Francuska - Portugal u Budimpešti završena identičnim

Grupa F: Remi Francuske i Portugala, Gorecka spasio Nemačku

Fudbaleri Francuske i Portugala odigrali su večeras u Budimpešti nerešeno 2:2 u poslednjem kolu Grupe F Evropskog prvenstva, a istim rezultatom završen je i meč Nemačke i Madjarske u Minhenu. Ovi rezultati doneli su Francuzima prvo mesto u grupi (pet bodova), Nemcima drugo (4), dok će Portugal (4) u osminu finala sa treće pozicije. Madjarska je završila

EP: U Grupi F dva nerešena meča, šteta za Mađare

U grupi F odigrane su dve poslednje utakmice koje su odlučivale koje će reprezentacije otići u nastavak takmičenja. Foto: Fonet/AP/Nemačka-Mađarska Selekcija Mađarske mogla je da priredi iznenađenje protiv Nemačke, ali nisu izdržali, bilo je 2:2 (1:0). Mađari su poveli golom Zalaija u 11. minutu. Haverc je izjednačio u 66. minutu, ali je Šafer doveo

Nemci se provukli protiv Mađara, prijateljski remi Portugalije i Francuske

Fudbaleri Francuske i Portugala odigrali su večeras u Budimpešti nerešeno 2:2 u poslednjem kolu Grupe F Evropskog prvenstva, a istim rezultatom završen je i meč Nemačke i Mađarske u Minhenu Ovi rezultati doneli su Francuzima prvo mesto u grupi (pet bodova), Nemcima drugo (4), dok će Portugal (4) u osminu finala sa treće pozicije. Mađarska je završila

Španija furiozna protiv Slovačke, Švedska bolja od Poljske, Spektakl u "grupi smrti", Nemačka ide na Englesku

SEVILJA/SANKT PETERBURG - Fudbalska reprezentacija Španije pobedila je večeras Slovačku 5:0 (2:0) u trećem kolu grupe E na Evropskom prvenstvu. Ovim trijumfom Španci su zauzeli drugo mesto u grupi i u osmini finala sastaće se sa Hrvatskom. Do furiozne pobede Španci su došli autogolom Martina Dubravka u 31. minutu, koji je prethodno odbranio penal Alvaru

Spektakl u „grupi smrti”, Nemačka ide na Englesku

MINHEN – Fudbalska reprezentacija Nemačke u osmini finala Evropskog prvenstva igraće protiv Engleske na Vembliju, Francuska će na Švajcarsku, a Portugalija na Belgiju. To je epilog spektakularnig trećeg kola u F grupi, sa pravom nazvanom „grupom smrti”, pošto su oba meča – Nemačka-Mađarska u Minhenu i Francuska-Portugalija u Budimpešti završena identičnim

NEZAPAMĆENA LUDNICA U GRUPI F: Francuzi remizirali sa Portugalcima, Nemci kroz iglene UŠI bodom protiv Mađara prošli u osminu finala!

Gotova je grupna faza Evropskog prvenstva. Tanjug/AP Kristijano Ronaldo Završnica grupe F donela nam je neviđenu dramu. Na kraju dalje su prošli Francuska, Nemačka i Portugal, dok su hrabri Mađari završili takmičenje sa dva osvojena boda. Na meču u Budimpešti gledali smo fantastičan duel Portugala i Francuske u kojem je na kraju bilo 2:2, a isti rezultat

(UŽIVO) LUDNICA U GRUPI F: Nerešeno na meču Portugal Francuska, Gorecka dao gol vredan druge faze za Nemce!

Od 21 čas Portugal i Francuska u Budimpešti igraju meč poslednjeg trećeg kola u grupi F. Tok meča možete uživo pratiti na našem sajtu. Tanjug/AP Kristijano Ronaldo PORTUGAL - FRANCUSKA 2:2 (1:1) II POLUVREME 84. minut - Gorecka donosi veliki gol i prednost Nemcima. 72. minut - Ulaze Neveš i Bruno Fernanš, izlaze Mutinjo i Silva. 68. minut - Dve fantastične