SRAMOTA NAS JE: Fudbaleri Radničkog razočarani posle meča u Talinu

– Jako teško nam je pao poraz. Izjednačeno do 75. minuta, mi smo posle primljenog prvog gola pokušali da se vratimo, ali nismo uspeli i primili smo još jedan. Flora je u ovom trenutku spremnija, a mi smo dosta konfuzno delovali u finišu. Verujte da nas je sramota zbog ovog poraza. Pred našom publikom ćemo sigurno igrati bolje i pokušaćemo na sve načine

Krunić: Sramota nas je, u revanšu na sve ili ništa

Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su od Flore sa 2:0 u Talinu, u 1. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Trener fudbalera Radničkog iz Niša Simo Krunić izjavio je da je ekipi jako teško pao poraz od Flore u Talinu 2:0 i da će u revanšu učiniti sve da nadoknadi minus i prođe u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. - Jako teško nam je pao poraz. Izjednačeno

Simo Krunić: "Sramota nas je, u Nišu na sve ili ništa"

Trener fudbalera Radničkog iz Niša Simo Krunić rekao je da je njegovoj ekipi veoma teško pao današnji poraz od Flore, da ih je sramota i istakao da će u revašu morati da idu na sve ili ništa. " Jako teško nam je pao ovaj poraz. Mislim da je utakmica bila izjednačena do tog prvog gola, posle toga smo pokušali da se vratimo, ali smo primili

HLADAN TUŠ U ESTONIJI: Flora razbila Radnički, težak posao je pred Nišlijama

Igrao se 75. minut kada je rezervista Lepik iskoristio gužvu u petercu Radničkog i praktično sa gol-linije poslao loptu u mrežu rivala. U 90. minutu usledio novi hladan tuš za Nišlije. Vasiljev je šutirao iz dobre pozicije, Petrović je odbranio njegov pokušaj, usledio je novi pokušaj najboljeg igrača estonskog sastava, ali i nova odbrana golmana Radničkog,

Krunić: Sramota...

Radnički je neočekivano poražen u Estoniji , pa će morati šansu da traži u revanšu. "Jako teško nam je pao poraz. Izjednačeno do 73. minuta, a mi smo posle primljenog prvog gola pokušali da se vratimo, ali nismo uspeli i primili još jedan. Flora je u ovom trenutku spremnija, a mi smo dosta konfuzno delovali u finišu. Verujte da nas je sramota zbog

Sramota nas je zbog ovog poraza, u revanšu idemo na sve ili ništa!

Napadač Nišlija Milan Bojović rekao je da su svi u ekipi očekivali bolji rezultat Simo Krunić, Foto: fk radnicki niš/ facebook * Radnički iz Niša je uz Partizan i Čukarički predstavnik Srbije u kvalifikacijama za Ligu Evrope * Trener Radničkog Simo Krunić je osvojio Kup Srbije vodeći Jagodinu 2013. godine * Između ostalih u karijeri je trenirao Željezničar,

SRAMOTA NAS JE! Krunić ljut posle poraza u Estoniji: Sami smo krivi za poraz!

Nimalo raspoložen posle poraza od Flore u Talinu bio je trener niškog Radničkog Simo Krunić koji je bez uvijanja rekao da je krivica isključivo u njegovom timu i da ih je sramota zbog toga Radnički je poklekao na prvom ovosezonskom meču i porazom u Talinu 2:0 sebi prilično zakomplikovao pitanje prolaza u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope gde

Krunić: Verujte da nas je sramota zbog poraza

Porazom u Talinu Radnički je razočarao svoje navijače, a trener Simo Krunić najavio je da će igrači u revanšu učiniti sve da nadoknade minus i prođu u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. – Jako teško nam je pao poraz. Izjednačeno do 75. minuta, mi smo posle primljenog prvog gola pokušali da se vratimo, ali nismo uspeli i primili smo još jedan

Radnički sve dalje od Ajntrahta, Flora se poigrala sa Nišlijama u Estoniji!

Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su od Flore sa 2:0 u Talinu, u 1. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Nišlije su u meč ušle sa mnogo novajlija, ekipa je promenjena skoro kompletno, čak je došao i novi trener Simo Krunić, a to se osetilo na gostovanju Estoncima. [youtube 89_WSiJTEoA] Flora je presudila golom Lepika u 75. minutu, samo dva minuta

Simo Krunić: Sramota nas je...

Radnički je doživeo neprijatan poraz na startu takmičenja u Ligi Evrope. Flora iz Talina i po renomeu i po kvalitetu daleko je ispod srpskog predstavnika, pa ne čudi što je trener Nišlija Simo Krunić ovih tih 0:2 nazvao sramotom. "Mnogo teško nam je pao ovaj poraz. Izjednačeno je bilo do 73. minuta, a mi smo posle primljenog gola pokušali da se vratimo