BRAVO, ZVEZDO: Delije zadovoljne na Tviteru i pored poraza od Barse

Košarkaši Crvene zvezde su poraženi od Barselone rezultatom 76:65 u 10. kolu Evrolige, ali navijači crveno-belih uopšte nisu nezadovoljni partijom tima Saše Obradovića. Povratak klupskog fudbala: GORI SVE od Londona do Napulja! Povratak klupskog fudbala: GORI SVE od Londona do Napulja! EVROLIGA: Barselona zaustavila Zvezdu, Mirotić držao čas, Lojd

Tvitovi - navijači svega svesni i realni, više pominju ponedeljak!

Zvezda je večeras poražena od Barselone, ekipe koja je najviše pokazala do sada u Evroligi. Tim Šarunasa Jasikevičijusa je bio bolji tokom velikog dela meča, Zvezda je imala jedan bljesak u trećoj i četvrtoj četvrtini, ali se ispostavilo da je to bilo malo za ovakav tim Barselone. Navijači su zadovoljni onim što su videli večeras, a to je dobar

EVROLIGA: Barselona zaustavila Zvezdu, Mirotić držao čas, Lojd bez poena iz igre

Najbolji tim Evrolige u ovom trenutku nije imao milosti, Barselona je savladala Crvenu zvezdu rezultatom 76:65 u 10. kolu Evrolige. Crveno-beli nisu imali šanse za iznenađenje protiv tima koji je selektovao Svetislav Pešić, a ove godine ga dodatno ojačao novi trener KatalonacaŠarunas Jasikevičijus. Junak trijumfa domaćina bio je Nikola Mirotić sa indeksom

ZVEZDA NEMOĆNA U KATALONIJI: Barsa na krilima MOĆNOG Mirotića prekinula NIZ crveno-belih!

Dobrodošli na blog našeg portala na kome možete uživo pratiti dešavanja sa meča Barselona - Crvena zvezda. Starsport Košarkaši Crvene zvezde Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Barselone u gostima u okviru Evrolige rezultatom 76:65 (39:22). Domaći su do pobede stigli sjajnom defanzivom u prvom delu meča u kome je Zvezda ubacila tek 22 poena, a već

Zvezda se borila, ali bez šanse u Blaugrani

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Barselone u gostima sa 76:65 i sada imaju skor 4-6, dok su Katalonci lideri na tabeli Evrolige sa osam pobeda i samo jednim porazom. Photo by Rodolfo Molina/EB via Getty Images Brzo je Barselona povela 12:2, Zvezda je u celoj prvoj četvrtini postigla šest poena i Barselona je sve vreme kontrolisala igru i rezultat,

Samo je zamirisalo na ludi preokret, Zvezda poražena od glavnog favorita za titulu!

Predstavnik Srbije u Evroligi ekipa Crvene zvezde mts je danas poražena u Barseloni od ekipe Šarunasa Jasikevičijusa koja je verovatno i glavni konkurent za osvajanje titule u ovom takmičenju. Barsa je slavila sa 76:65. Crvena zvezda mts je stigla do prvih poena tek u petom minutu utakmice, tada je smanjila preko Terija na 7:2. Barsa je bila

(UŽIVO) ZVEZDA SE KASNO PROBUDILA: Kalates PRELOMIO crveno-bele!

Dobrodošli na blog našeg portala na kome možete uživo pratiti dešavanja sa meča Barselona - Crvena zvezda. Starsport Košarkaši Crvene zvezde Barselona - Crvena zvezda 72:62 (39:22) 4. četvrtina DEKI BACIO "DELIJE" U TRANS: Novi Modrić na "Marakani"! 4. četvrtina 9. minut - Ročesti je spustio na 69:62 , ali je ekspresan odgovor stigao od Kalatesa (

Uživo: Zvezda se bori do kraja

Košarkaši Crvene zvezde gostuju Barseloni od 21.00, uz direktni prenos na Sport klubu 1. Photo by Rodolfo Molina/EB via Getty Images Katalonci su prvi na tabeli sa skorom 7-1, dok crveno-beli imaju četiri pobede i šest poraza. Zvezdu u ponedeljak čeka večiti derbi sa Partizanom u ABA ligi, a potom 26. novembra dočekuje Anadolu Efes. Barsa dan kasnije

Uživo: Zvezdin dvocifreni zaostatak

LOŠE VESTI IZ BARSLEONE: Zvezda postavila negativni rekord

Košarkaši Crvene zvezde igraju u ovim trenucima meč 10. kola Evrolige u Španiji protiv Barselone i na poluvremenu gube sa 39:22. Povratak klupskog fudbala: GORI SVE od Londona do Napulja! Povratak klupskog fudbala: GORI SVE od Londona do Napulja! KRAJ ZA ROČESTIJA - MENJA GA AMER: Zvezda dovodi pleja iz SAD koji je prošle sezone igrao za Portland KRAJ