ŽIVKOVIĆ IZBACIO BENFIKU, PA PROGOVORIO O PARTIZANU: Odbegli sin imao jaku poruku za Grobare!

Ekipa PAOK -a savladala je Benfiku u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona rezultatom 2:1. Pobednički pogodak za crno-bele postigao je bivši igrač Partizana, ali i Benfike, Andrija Živković, koji je na taj način postao heroj Soluna. Živković je nakon utakmice izneo svoj komentar o meču, i tom prilikom spomenuo Partizan. - Želim najpre da čestitam

JUNAK PIREJA SPOMENUO PARTIZAN: Živković se posle sjajne partije setio crno-belih!

Ekipa Paoka savladala je Benfiku u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona rezultatom 2:1. Pobednički pogodak za crno-bele postigao je bivši fudbaler Partizana Andrija Živković, i na taj način postao heroj u Pireju. Živković je nakon utakmice izneo svoj komentar o meču, i tom prilikom spomenuo Partizan. NEOČEKIVANO: Vraća se Božinov! NEOČEKIVANO:

ANDRIJA JE HEROJ PAOKA: Živković prokomentarisao utakmicu, a potom spomenuo i Partizan!

Ekipa Paoka savladala je Benfiku u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona rezultatom 2:1. Pobednički pogodak za crno-bele postigao je bivši fudbaler Partizana Andrija Živković , i na taj način postao heroj u Pireju. Živković je nakon utakmice izneo svoj komentar o meču, i tom prilikom spomenuo Partizan . – Želim najpre da čestitam svojim saigračima,

NA KORAK OD LIGE ŠAMPIONA! Kinamo Kijev RUTINSKI eliminisao Az Alkmar! VIDEO

Dinamo je poveo u 49. minutu golom Žersona Rodrigesa, a konačan rezultat postavio je Mikola Šaparenko u 89. minutu. Ukrajinski klub će za plasman u Ligu šampiona boriti sa pobednikom meča Gent - Rapid. U plej-ofu će se igrati dve utakmice. Pobednik tog duela plasiraće se u najelitnije evropsko takmičenje, dok će poraženi takmičenje nastaviti u grupnoj

BELGIJANCI BLIŽI LIGI ŠAMPIONA: Gent eliminisao austrijski Rapid! VIDEO

Niklas Dorš u 36. i Roman Jaremčuk u 59. minutu sa penala doneli su dva gola prednosti Gentu, a konačan rezultat postavio je Jusuf Demir u 93. minutu. Gent će se za plasman u Ligu šampiona boriti sa Dinamom iz Kijeva koji je ranije danas eliminisao AZ Alkmar. U plej-ofu će se igrati dve utakmice. Pobednik tog duela plasiraće se u najelitnije evropsko

GENT, PAOK I DINAMO U PLEJ-OFU ZA LIGU ŠAMPIONA: Partizanov dželat zaustavljen u 3. kolu, kao i Filip Stojković!

Fudbaleri Genta izborili su plasman u plej-of Lige šampiona . Belgijski vicešampion na svom terenu je savladao Rapid iz Beča rezultatom 2:1 (1:0). Niklas Dorš je doveo domaći sastav u vođstvo u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Roman Jaremčuk sa bele tačke u 14. minutu nastavka. Jusuf Demir je uspeo samo da ublaži poraz u sudijskoj nadoknadi

PAOK izbacio Benfiku iz Lige šampiona, gol Živkovića bivšem klubu

Fudbaleri PAOK-a plasirali su se u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su večeras na svom terenu pobedili Benfiku sa 2:1. PAOK je poveo u 63. minutu golom Dimitrisa Janulisa, a na 2:0 povisio je srpski fudbaler Andrija Živković u 75. minutu. Janulis ga je lepo proigrao, nakon čega je Živkovič ušao u kazneni prostor i solo akciju završio udarcem

Gent bolji od Rapida za plej-of Lige šampiona

Fudbaleri Genta plasirali su se u poslednje kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su večeras na svom terenu pobedili Rapid sa 2:1. Niklas Dorš u 36. i Roman Jaremčuk u 59. minutu sa penala doneli su dva gola prednosti Gentu, a konačan rezultat postavio je Jusuf Demir u 93. minutu. Gent će se za plasman u Ligu šampiona boriti sa Dinamom iz Kijeva

GENT PREKO RAPIDA DO PLEJ-OFA! Belgijanci protiv Dinamo Kijeva u borbi za Ligu šampiona!

Fudbaleri Genta izborili su plasman u plej-of Lige šampiona! Belgijski vicešampion na svom terenu je savladao Rapid iz Beča rezultatom 2:1 Niklas Dorš je doveo domaći sastav u vođstvo u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Roman Jaremčuk sa bele tačke u 14. minutu nastavka. Jusuf Demir je uspeo samo da ublaži poraz u sudijskoj nadoknadi. KVALIFIKACIJE