Velika šteta: Đere bio na pragu odbrane titule, pa dopustio preokret i poraz u finalu Kaljarija

Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da odbrani titulu osvojenu prošle godine na Sardiniji, jer je posle preokreta poražen u velikom finalu turnira u Kaljariju od domaćeg tenisera Lorenca Sonega sa 2:6, 7:6(5), 6:4. Meč je trajao nešto više od tri sata, a Laci je vrlo lako dobio prvi set i najavio jedno lepo veče za srpski tenis. Ipak, sve se iskomplikovalo

Sonego nadigrao Đerea u finalu Kaljarija

Italijan Lorenco Sonego je do pobede nad Đereom došao posle rezultatskog preokreta i nešto više od tri sata igre. 41999716 Lorenco Sonego U drugom setu bilo je nekoliko preokreta, a italijanski teniser je uspeo da prvi dođe do prednosti. Na drugom servis genu Đerea prvi šansu za brejk osvaja Sonego i uspeva da je iskoristi za vođstvo od 4:1. Naš teniser

Poraz Đerea, Sonego posle preokreta do titule u Kaljariju

KALJARI - Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da osvoji titulu na turniru u Kaljariju, pošto je danas u finalu izgubio od Italijana Lorenca Sonega sa 6:2, 6:7 (5-7), 4:6. Posle tri sata i tri minuta igre Đere nije uspeo da obrani titulu osvojenu prošle godine na Sardiniji, pošto je Sonego, 34. teniser sveta, nakon preokreta osvojio drugu titulu u

KALjARI: Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da osvoji titulu na turniru u Kaljariju, pošto je danas u finalu izgubio od Italijana Lorenca Sonega sa 6:2, 6:7 (5-7), 4:6. Foto: Tanjug/D.Nikolić, arhiva Posle tri sata i tri minuta igre Đere nije uspeo da obrani titulu osvojenu prošle godine na Sardiniji, pošto je Sonego, 34. teniser sveta, nakon preokreta

ĐERE OSTAO BEZ TROFEJA: Odlično krenuo i onda usledila NIZBRDICA!

Srpski teniser Laslo Đere izgubio je finale Kaljarija od domaćeg tenisera Lorenca Sonega. Tanjug/AP Laslo Đere Srbin je posle impresivnog izdanja u polufinalu poražen posle tri seta 2:6, 7:6(5), 6:4. VESTI PUTUJU JOŠ BRŽE UZ MOBILNU APLIKACIJU REPUBLIKE Đere je na Sardiniji cele sedmice briljirao, ali na kraju nije uspeo da savlada bolje rangiranog

Italijan Lorenco Sonego je do pobede nad đereom došao posle rezultatskog preokreta i nešto više od tri sata igre. 41999530 Lorenco Sonego U drugom setu bilo je nekoliko preokreta, a italijanski teniser je uspeo da prvi dođe do prednosti. Na drugom servis genu Đerea prvi šansu za brejk osvaja Sonego i uspeva da je iskoristi za vođstvo od 4:1. Naš teniser

Đere poklekao u finalu, Sonegu titula u Kaljariju

Laslo Đere nije uspeo da osvoji titulu na ATP turnir Sardinija open u Kaljariju. Od njega je posle velike borbe u tri seta bio bolji italijanski teniser, Lorenco Sonego, 2:6, 7:6 (5), 6:4. Šteta za Lasla jer je cele nedelje igrao izuzetno dobro, imao je i u ovom finalu koje je trajalo 183 minuta šansu da stigne do pobede, ali je Italijan u momentima