Ristić "servirao" poraz Lionu, da li je ovo oproštajni gol Memfisa Depaja?

Fudbaleri Liona izgubili su na gostovanju od ekipe Monpeljea rezultatom 2:1 u trećem kolu Lige 1. Domaći su poveli u 38. minutu golom Savanijea iz penala, a kada je u 44. Husem Auar zaradio direktan crveni karton, bilo je jasno da će Lion teško do preokreta. Rudi Garsija je na startu drugog poluvremena krenuo u ofanzivu, uveo je u igru i Memfisa

Dva crvena, penal i pobeda Monpeljea nad Lionom VIDEO

Fudbaleri Monpeljea savladali su Lion rezultatom 2:1 u zaostalom meču francuske Lige 1. Monpelje je pobedio nakon dva gola Savanijea, u 38. i 59. minutu. Strelac utešnog gola za Lion bio je Memfis Depaj sa bele tačke u 82. minutu utakmice. Ovaj meč obeležila su i dva crvena kartona, kod domaćina za Hiltona, a kod gostiju za Uara. U narednom kolu Monpelje

Monpelje na krilima Savanijea srušio Lion

Teži Savanije je sa dva gola vodio Monpelje do trijumfa protiv Liona od 2:0 u meču trećeg kola francuske Lige 1. Zapažen učinak imao je i Mihajlo Ristić, nekadašnji igrač Crvene zvezde, kolji je asistirao iskusnom napadaču za drugi gol. REUTERS/ Jean-Paul Pelissier Domaći su do vođstva stigli u 39 minutu. U šesnaestercu Liona sa leđa je oboren Savanije