Težak udes na mostu Beška: Kombi se zakucao u signalizaciju, sve vrvi od kola hitnih službi
TEŠKA NESREĆA NA MOSTU BEŠKA! Kombi udario u znak, sumnja se da ima više povređenih!
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 11 sati na mostu Beška u smeru ka Beogradu. Prema nezvaničnim saznanjima Blica , sumnja se da je kombi udario u oznaku radova na putu. Navodno, više osoba je povređeno. Na ovoj deonici puta se stvaraju veliki zastoji. Na licu mesta je policija i više vozila Hitne pomoći. Poštovani čitaoci, možete nas


