SKUPO KOŠTA LAKAT U LICE: Fudbalski savez oštro kaznio Aleksandra Mitrovića

Poraz Fulama u Lidsu od direktnog konkurenta za plasman u Premijer ligu (3:0) sam po sebi dovoljna je glavobolja, crno-beli će u presudnim mečevima za plasman u viši rang biti bez Aleksandra Mitrovića. Srpski napadač je već u drugom minutu meča laktom u lice udario Bena Vajtsa , a iako arbitri nisu prvobitno reagovali na ovaj potez, kazna je stigla

Žestoka Kazna za Mitrovića!

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je u meču Čempionšipa protiv Lidsa udario Bena Vajta laktom Na samom meču to sudija nije video, ali zbog žestine starta snimak je pregledan posle meča i disciplinska komisija je odlučila da kazni Mitrovića. (FOTO) UGOVOR JE NA STOLU, SAMO JOŠ DA POTPIŠE! Zvezda na KORAK od velikog pojačanja u pohodu ka Ligi

GORE NIJE MOGLO: Mitrović popio žestoko kaznu!

Aleksandar Mitrović dobio je suspenziju od tri utakmice zbog udaranja igrača Lidsa Bena Vajta. That is absolutely disgusting from Mitrovic! @EFL #LUFC #LEEFUL pic.twitter.com/LjzpIweglq — Joe Catling (@JoeCatling19) June 27, 2020 To je inače i maksimalna kazna koju je mogao da dobije. Mitrović će tako propustiti utakmice sa Kvins Park Rendžersom, Birmingemom

Katastrofa za Fulam: Mitrović suspendovan na 3 meča!

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je u meču Čempionšipa protiv Lidsa udario Bena Vajta laktom, a sada smo dobili epilog nesmotrenog starta Srbina. Starsport Aleksandar Mitrović u problemu Na samom meču to sudija nije video, ali zbog žestine starta snimak je pregledan posle meča i disciplinska komisija je odlučila da kazni Mitrovića. Mitrovićev

Mitrović suspendovan tri utakmice!

Napadač Fulama Aleksandar Mitrović kažnjen je sa tri utakmice neigranja posle incidenta koji se dogodio u subotu u duelu sa Lidsom. Jordan Mansfield/Getty Images Srpski reprezentativac je već u 2. minutu neoprezno ušao u duelu sa protivničkim igračem, udario ga laktom u lice, ali sudija nije video tu situaciju. Međutim, kamere su jasno uhvatile detalj

Mitar saznao kaznu, mogao je da prođe i gore!

Srpski napadač Aleksandar Mitrović dobio je kaznu od tri meča suspenzije zbog namernog udaranja igrača Lidsa. Mitrović je nesportskim potezom udario rivala laktom u predelu lica, zbog čega je očekivano dobio naknadnu suspenziju, pošto sudije na terenu nisu videle taj momenat. On je zaradio kaznu od tri meča zabrane, zbog koje će propustiti

Mitroviću suspenzija od tri utakmice

Aleksandar Mitrović, napadač Fulama, dobio je suspenziju od tri utakmice u Čempionšipu. Srpski napadač i nekadašnji as Partizana, Aleksandar Mitrović nesportski se poneo prema protivničkom igraču pre nekoliko dana. Zbog tog udaranja laktom, napadač Fulama je zaradio suspenziju i u neće igrati u naredna tri meča u Čempionšipu. To znači da će Mitrović

Englezi kaznili Mitrovića!

Nije mu to trebalo! Aleksandar Mitrović, Foto: Alo Marko Meltas Najbolji strelac Čempionšipa, Aleksandar Mitrović kaženjen je zbog nesportskog poteza na utakmici Lids - Fulam! Njegov tim je izgubio tu utakmicu, a meč je obeležio potez srpskog reprezentativca u drugom minutu. Naime, Mitrović je laktom udario defanzivca Lidsa, Ben Vajta! Mitrovic dishing