BOGDANOVIĆ ZNA GDE JE ŠKRIPALO PRTOIV MAMUZA: Moramo da budemo bolji u odbrani

Sakremnto Kingsi su odigrali prvu utakmicu od nastavka NBA sezone i poraženi su od San Antonio Sparsa sa 129:120, uz veoma dobre partije Bogdana Bogdanovića i Nemanje Bjelice koji su postigli 24 odnosno 12 poena. JUNACI DRŽAVNOG POSLA U NOVOJ ULOZI: Legendarni dvojac o povrataku Lidsa u Premijer ligu (VIDEO) JUNACI DRŽAVNOG POSLA U NOVOJ ULOZI: Legendarni

NIŠTA NE MOŽEMO DA PROMENIMO SADA! Bogdan zna zašto je Sakramento izgubio!

Bogdan Bogdanović je pogađao, ali... Njegov Sakramento nije uspeo da pobedi San Antonio u svom prvom meču od restarta NBA lige - Teško je, prvi meč ali to je turnir. O tome sam pričao ranije. Moramo da budemo spremni za sledeći meč, ništa ne možemo da promenimo sada. Moramo da budemo bolji posebno u odbrani. Moramo da počnemo bolje meč, sa boljom energijom

Bogdanović odličan, Bjelica solidan u porazu Kingsa, izgubio i Dalas, Marjanović 6 poena

ORLANDO - Košarkaši Sakramenta poraženi su od San Antonija 129:120 u prvom meču nakon "restarta" NBA lige u Orlandu. Bogdan Bogdanović postigao je 24 poena, uz po dva skoka, asistencije i ukradene lopte za 32 minuta na parketu, dok je Nemanja Bjelica za 30 minuta postigao 12 poena i imao pet skokova, dve ukradene lopte i po jednu asistenciju i blokadu

ON NE MORA NI DA SKAČE! Bobi stvarno NISI FER!

Boban Marjanović je atrakcija u NBA... Šta god da Srbin uradi baš oduševi Amere Dalas je izgubio od Hjustona, Bobi nije mnogo igrao, ali je opet uspeo da se nađe u centru pažnje. Bobi je dao šest poena, a prilikom jednog koša učinio je da rivali izgledaju smešno. Srbin je uhvatio skok u napadu, poentirao, a da nije ni skočio. Boban is unfair 😆 pic

NBA: Poraz Sakramenta - Bogdanović 24, Bjelica 12 poena

ORLANDO: Košarkaši Sakramenta poraženi su od San Antonija 129:120 u prvom meču nakon "restarta" NBA lige u Orlandu. Foto: Tanjug (AP Photo/Rich Pedroncelli) Bogdan Bogdanović postigao je 24 poena, uz po dva skoka, asistencije i ukradene lopte za 32 minuta na parketu, dok je Nemanja Bjelica za 30 minuta postigao 12 poena i imao pet skokova, dve ukradene

Poraz Sakramenta, Bogdanović ubacio 24, a Bjelica 12 poena

Košarkaši Sakramenta poraženi su od San Antonija 129:120 u prvom meču nakon "restarta" NBA lige u Orlandu Bogdan Bogdanović postigao je 24 poena, uz po dva skoka, asistencije i ukradene lopte za 32 minuta na parketu, dok je Nemanja Bjelica za 30 minuta postigao 12 poena i imao pet skokova, dve ukradene lopte i po jednu asistenciju i blokadu. Dalas