TROJKA BRĐANA: Čukarički razbio Jermene, dva gola Tedića

Čukarički je imao više od igre u prvom poluvremenu, ređali šanse kao na traci i prilično je čudno izgledalo što im je toliko dugo trebalo da dođu do vođstva. Nakon nekoliko izvrsnih akcija u kojima su dominirali mladi Milutin Vidosavljević i Slobodan Tedić, ovaj potonji je na asistenciju Luke Stojanovića u 43. minutu doveo domaće u vođstvo. I u nastavku

Čukarički se propisno ispromašivao pa napunio mrežu Jermena!

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivom pobedom protiv jermenskog Bananca od 3:0 započeli su kvalifikacije za Ligu Evrope. Od samog starta meča Brđani su imali potpunu inicijativu is tvarali šansu za šansom. Ipak, tek u 43. minutu zatresla se  mreža gostiju kada je posle asistencije Stojanovića precizan bio Tedić. Foto: FK Čukarički I u nastavku meča viđena

Kvalifikacije za LE: Čukarički lako s Jermenima

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su jermenski Banants sa 3:0, u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Foto: Fudbaleri Čukaričkog Foto: FK Čukarički Ekipa s Banovog brda odigrala je odličnu utakmicu, dominirala je od prvog do poslednjeg minuta, i na kraju je meč završen s tri gola u mreži Jermena.Čukarički je promašio veliki broj dobrih šansi, ali trener

Moćni Brđani zgromili Banants

Revanš je za pet dana u Jermeniji, čini se da je u pitanju samo formalnost Čukarički – Banants 3:0 (1:0) Beograd – Stadion : na Banovom brdu. Gledalaca : 3.100. Sudija : Ivar Ori Kristjanson (Island). Pomoćnici : Birkir Sigurdarson i Odur Helgi Gudmondson (Island). Žuti karton : Kovač, Bogosavac (Čukarički), Kamara, Ajvazjan, Voskanjan, Kpodo, Bareghamjan

Rastrčani i raspoloženi Čukarički nosi sjajan rezultat u Jermeniju

Upozoravao je trener Čukaričkog Aleksandar Veselinović da je Banants opasna i dobra ekipa, kao i da su šanse podjednake, ali je večerašnji meč na Banovom brdu pokazao sasvim drugačiju sliku. Čukarički je pobedio pobedio 3:0 u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, ali nije preterivanje reći da je mogao da postigne još najmanje dva. Slobodan

Ringišpil na Brdu: Čuka dala tri komada, mogla još toliko

Rezultat pozitivan, igra još bolja. Podmlađena ekipa Čukaričkog demonstrirala je na startu evropskih kvalifikacija da će i u narednoj sezoni igrati bitnu ulogu na srpskoj sceni, pošto  ekipa Aleksandra Veselinovića ume da igra ne samo dobar, već i oku prijemčiv fudbal. Možda neće biti dovoljno za neki veći uspeh u Evropi, ali za početak više nego solidnih

Čukarički bez problema savladao Banants 3:0

Pobednik ovog dvomeča u narednom kolu igraće protiv Moldea ili Rejkjavika. FK Čukarički, Foto: FK Čukarički Fudbaleri Čukaričkog savladali su u Beogradu u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope ekipu Banantsa 3:0. Dvostruki strelac bio je Tedić, a u strelce se još upisao i Kovač. USKORO OPŠIRNIJE.

Čukarički sa 3:0 putuje u Jermeniju

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras Banants sa 3:0, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Strelci na Banovom brdu protiv tima iz Jermenije bili su Slobodan Tedić u 43. i 90. i Stefan Kovač u 80. minutu. Revanš će se igrati u utorak u Jerevanu. Srbiju je u predstavljao i Radnički iz Niša, koji je pre Čukaričkog sa 2:0 poražen

Tedić i Kovač za miran san Brđana

U prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope Čukarički je na svom terenu savladao jermenski Banants 3:0 i na taj način došao do dobre zalihe pred revanš u Jermeniji. FK Čukarički Povezano Veliki trijumf Radnika nad Spartakom, ubedljiv Zrinjski Daleko je Frankfurt: Poraz Radničkog u Estoniji 2:0 Brđani su veoma ozbiljno shvatili evropsku premijeru