Odlična partija Bjelice u porazu Sakramenta

SAKRAMENTO – Košarkaši Sakramenta poraženi su na svom parketu od Orlanda 114:112, uprkos odličnoj partiji srpskog košarkaša Nemanje Bjelice. Krilni centar u 25 ovosezonskom porazu Kingsa odigrao je 33 minuta i za to vreme uspeo je da postigne 34 poena, uz odličan procenat šuta iz igre 13/16. Bjelica je zabeležio i sedam skokova, kao i dva dodavanja

PARTIJA KARIJERE: Rekord Nemanje Bjelice nedovoljan za slavlje Kingsa

Neizvestan je bio duel Sakramenta i Orlando Madžika, ‘kraljevi’ su na kraju poraženi sa 114:112 u ‘Golden 1’ centru, duel je obeležio Nemanja Bjelica. Mučio se Sakramento u ovom meču. Raspoloženi su bili gosti i nakon prve četvrtine imali su već prednost od osam poena. Do ubedljive prednosti su došli zahvaljujući seriji 17:5 u drugoj četvrtini. ‘Kraljevi’

Novogodišnji program završio Nemanja Bjelica, rekord karijere uz poraz!

Poraz Sakramento Kingsa od Orlanda na svom terenu 114:112. Tim za koji ni noćas nije igrao Bogdan Bogdanović je odigrao slabu utakmicu, ali se to ne može reći za srpskog "Profesora" Nemanju Bjelicu. On je odigrao 33 minuta, postigao je 34 poena, od toga čak 8 trojki što mu je rekord karijere. U završnicu se ušlo sa prednošću Orlanda, ali je

Luda partija i rekord karijere Nemanje Bjelice uzalud: Novi poraz Kingsa!

Košarkaši Sakramento Kingsa su rezultatom 114:112 od Orlando Medžika u svom "Golden 1" centru. Tanjug/AP Bjelica postigao rekord karijere Kingsi su se generalno dosta mučili u ovoj utakmici, a sve bi bilo još teže da nije sjajno odigrao srpski reprezentativac Nemanja Bjelica. Bjelica je meč počeo sa postignutih 9 od ukupno 13 poena svog tima, a na

Dabl-dabl Vučevića, Gordon heroj Orlanda, rekord karijere Bjelice

Gordon sekund prije kraja pogodio koš uz dodatno bacanje za trijumf "magičnih" Edit Vijesti online 14. januar 2020, 09:02 Košarkaši Orlanda savladali su Sakramento, a Nikola Vučević upisao je još jedan dabl-dabl učinak ove sezone. Za 37 minuta na parketu Vučević je ima 26 poena (9/23 šut iz igre) i 15 skokova, kao i dvije asistencije i tri blokade

NBA: Bjelica 34 poena, Sakramento ipak poražen

U noći između ponedeljka i utorka odigrano je sedam utakmica košarkaške NBA lige. Foto: Fonet/AP Sakramento kingsi poraženi su rezultatom 112:114 (25:33, 27:32, 33:21, 27:28)  od Orlando medžika u Golden 1 centru. Nemanja Bjelica odigrao je sjajan meč. Počeo je sa postignutih 9 od ukupno 13 poena svog tima, a na drugoj strani je sa 7 poena odgovorio

Dramatična pobeda Nju Orleansa

Jedna od najdramatičnijih utakmica odigrana je u Detroitu gde su gosti iz Nju Orleansa došli do pobede posle produžetka koji su domaćini izborili u poslednjim sekundama regularnog dela meča. Iako na gostujućem terenu Nju Orleans je samouvereno ušao u meč i vodio tokom većeg dela utakmice, ali u samom finišu domaćini pogotkom Rouza na 30 sekundi do

Rekord karijere Nemanje Bjelice!

SAKRAMENTO - Srpski internacionalac Nemanja Bjelica sinoć je postavio rekord karijere sa postignuta 34 poena, ali mu je to bila slaba uteha jer je njegov Sakramento izgubio od Orlanda sa 114:112 na svom terenu. U poslednjim sekundama Aron Gordon je gostima doneo pobedu pogotkom za dva poena i dodatnim slobodnim bacanjem. U vrlo neobičnoj i dramatičnoj

BJELICA PODIVLJAO, POSTAVIO REKORD KARIJERE, A ONDA SLOMLJENO SRCE! Drama na meču Sakramenta!

Nemanja Bjelica je sinoć na utakmici Sakramenta protiv Orlanda imao veče karijere, ali ni to nije bilo dovoljno: Kingsi su izgubili još jedan meč, ovog puta u samoj završnici, i sve su dalje od plej ofa. Srbin je za 33 minuta šutirao 13-16 iz igre, a ubacio je čak 8 trojki iz 10 pokušaja, i na kraju je zabeležio 34 poena, 7 skokova, 2 asistencije i