Proleter u 90. pogodio prečku, u kontri ih odmah kaznio Holender za pobedu Partizana

Činilo se da ni jedanaesterac neće biti dovoljan Partizanu za pobedu, šut Holendera odbranio je Petrić, ali se isti igrač iskupio u 91. minutu za trijumf P artizan – Proleter 1:0 ( 0:0) Strelac : 1:0 – Holender u 90+1. minutu. Stadion Partizana. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija : Aleksandar Živković. PARTIZAN : Popović, Miljković, S. Marković,

STANOJEVIĆ ZADOVOLJAN POSLE PROLETERA: Prepoznao je šta je falilo Partizanu na ovom meču!

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da je zadovoljan zbog istrajnosti i večerašnje pobede nad Proleterom. "Bilo ih je teško probiti, ali smo bili istrajni do kraja i zadovoljan sam", rekao je Stanojević posle utakmice. Partizan je pobedio Proleter sa 1:0, golom Filipa Holendera u nadoknadi, u 15. kolu Super lige Srbije. "Imaju

"Kad pošteno radiš, sve ti se vrati": Stanojević zadovoljan pobedom nad Proleterom

Trener Partizana Aleksandar Stanojević zadovoljan je pobedom svog tima nad novosadskim Proleterom iako su se crno-beli namučili u Humskoj i slavili golom u Filipa Holendera u 91. minutu . Na početku analize se osvrnuo na čvrst defanzivni blok gostiju. - Bili su disciplinovani, bilo je teško igrati protiv njih. Igrali smo dobro, bili smo opasni, ali

KAD POŠTENO RADIŠ SVE TI SE VRATI: Stanojević posle Proletera pričao o svemu

"Čvrst defanzivni blok Proletera. Bili su disciplinovani, bilo je teško igrati protiv njih. Igrali smo dobro, bili smo opasni, ali možda bi trebalo da budemo još opasniji u poslednjih 20 metara. Bilo ih je teško probiti. Ipak, istrajali smo do kraja i došli smo do pobede". Suma i Jojić imali su određenu minutažu. "Jojić nije u ritmu u kakvom treba

‘KAD POŠTENO RADIŠ, NA KRAJU TI SE VRATI’: Aleksandar Stanojević zadovoljan nakon pobede Partizana nad Proleterom!

Trener Partizana Aleksandar Stanojević zadovoljan je pobedom svog tima nad novosadskim Proleterom. Crno-beli su do nove pobede došli uz dosta prolivenog znoja, pogotkom Filipa Holendera u 91. minutu utakmice. Nakon meča šef struke se prvo osvrnuo na defanzivni bedem gostiju. – Bili su disciplinovani, bilo je teško igrati protiv njih. Igrali smo dobro,

Stanojević pokazao zadovoljstvo nakon nova tri boda

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da je zadovoljan zbog istrajnosti i večerašnje pobede nad Proleterom. " Bilo ih je teško probiti, ali smo bili istrajni do kraja i zadovoljan sam" , rekao je Stanojević posle utakmice. Partizan je pobedio Proleter sa 1:0, golom Filipa Holendera u nadoknadi, u 15. kolu Super lige Srbije

Stanojević i Žigić posle meča dali izjave koje nikoga nisu ostavile ranodušnim

Utakmica je bila veoma dramatična. Aleksandar Stanojević (Partizan), Foto: FK Partizan Nova drama u nadoknadi, i drugi put uzastopno, na sreću Partizana. Posle pobede nad Spartakom gde je Nemanja Stevanović odbranio penal u samom finušu meča, Partizan je i protiv Proletera slavio posle dramatičnog raspleta, pošto su gosto i 90. minutu pogodili prečku,

BILI SMO BLIZU: Žigić pohvalio igrače i uporedio Proleter sa Zvezdom

Trener Proletera, Branko Žigić, rekao je posle minimalnog poraza od Partizana (1:0) da je zahvalan njegovim igračima na svemu pokazanom, ali da nisu uspeli u svom planu, da se vrate u Novi Sad sa bodom. KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete i preuzmi 1000 RSD BONUSA NA POKLON KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete

NAKON TEŠKE MUKE U HUMSKOJ! Stanojević je ubeđen da su crno-beli na pravom putu!

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević govorio je o utakmici sa Proleterom u kojoj su crno-beli slaili sa 1:0, golom u zaustavnom vremenu drugog poluvremena Holender je promašio penal, ali se iskupio golom u 91. minutu, kojim je doneo pobedu. Ovako je trener Partizana Aleksandar Stanojević vieo ovaj duel: Starsportphoto - Čvrst defanzivni