Stanojević: Odigrali smo dobar meč

Trener Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan posle ubedljive pobede svog tima protiv Voždovca " Rano smo postigli gol, što je dobro kada tako otvorite utakmicu. Bilo je teško vreme za igru, bilo je mnogo vruće. Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, zadovoljan sam. Jedino Nemanja Jović, morao je da izađe. Tražio je izmenu već u 35. minutu

RUTINSKA POBEDA: Partizan deklasirao Voždovac bez previše utrošene energije

Fudbaleri Partizana ostvarili su laganu pobedu protiv Voždovca 4:0 u meču trećeg kola Superlige Srbije. Crno-beli su stigli do trećeg trujumfa u domaćem prvenstvu i sada se mogu u potpunosti fokusirati na meč protiv Sočija koji ih očekuje u četvrtak u Rusiji. Izabranici Aleksandra Stanojevića poveli su golom Rikarda Gomeša u 10. minutu, koji je prethodno

Partizan rutinski protiv Voždovca pred put u Soči

Foto: STARSPORT 0 komentara Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac 4:0 (2:0) u utakmici 3. kola Superlige Srbije i tako se sa maksimalnim učinkom vratili na prvo mesto na tabeli domaćeg šampionata. Do petog uzastopnog trijumfa u takmičarskim mečevima od starta sezone i to bez primljenog gola, crno-beli su stigli pogotcima Rikarda u 11, Šćekića u

Ubedljiva pobeda Partizana protiv Voždovca

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Voždovac 4:0 (2:0) na stadionu u Humskoj u trećem kolu Superlige Srbije. Crno-beli došli su do trećeg trijumfa u prvenstvu, a ovo im je ukupno peta pobeda ove sezone. Izabranici Aleksandra Stanojevića poveli su golom Rikarda Gomeša u 10. minutu, koji je prethodno morao da prođe VAR proveru. Na 2:0 povećao

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Voždovac 4:0 (2:0) na stadionu u Humskoj u trećem kolu Superlige Srbije. Crno-beli došli su do trećeg trujumfa u prvenstvu, a ovo im je ukupno peta pobeda ove sezone. Stanojević: Odigrali smo dobar meč Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan posle ubedljive pobede svog tima

BEOGRAD: Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Voždovac 4:0 (2:0) na stadionu u Humskoj u trećem kolu Superlige Srbije. Foto: pixabay.com Crno-beli došli su do trećeg trijumfa u prvenstvu, a ovo im je ukupno peta pobeda ove sezone. Izabranici Aleksandra Stanojevića poveli su golom Rikarda Gomeša u 10. minutu, koji je prethodno morao da prođe VAR

Partizan siguran protiv Voždovca

foto: Srđan Stevanović Starsport 0 komentara Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Voždovac sa 4:0, u trećem kolu Super lige Srbije. Strelaci su bili Rikardo Gomeš u 13, Aleksandar Šćekić u 22, Filip Holender u 53. i Danilo Pantić u 70. minutu. Partizan ima maksimalnih devet bodova na početku nove sezone fudbalskog prvenstva Srbije. Voždovac ima

VAR DEMANTOVAO POMOĆNOG SUDIJU: Pogledajte kako je Partizan poveo protiv Voždovca! VIDEO

Crno-beli vode 2:0 golovima Rikarda i Šćekića. Partizan je poveo golom Rikarda u 10. minutu, ali tek nakon što je iz VAR sobe stigla provera akcije pošto je mahač signalizirao ofsajd napadača crno-belih. Natho je uposlio golgetera crno-belih a situacija je bila izuzetno teška za procenu, bukvalno su milimetri u pitanju. Na scenu je stupilas video tehnologija