GRAĐANI IZ SREMSKE MITROVICE KRENULI KA BEOGRADU NA VELIKI SKUP! Veličanstveni prizori: Celoj Srbiji poslali SNAŽNU PORUKU! (FOTO, VIDEO)
Sremska Mitrovica danas je ispratila svoje građane na put ka Beogradu, gde će u petak, 27. juna, biti održan veliki narodni skup ispred Doma Narodne skupštine. Okupili su se brojni građani koji su odlučili da peške krenu ka prestonici, noseći sa sobom zastave Srbije, dobro raspoloženje i, kako kažu, jasnu poruku – „Srbija pobeđuje!“ Kolona nasmejanih
Grupa građana iz Aranđelovca peške krenula na skup 27. juna u Beogradu /VIDEO/
REKE LJUDI SLIVAJU SE KA PRESTONICI! Građani iz Aranđelovca krenuli ka Beogradu na veliki skup! (FOTO, VIDEO)
Grupa građana krenula je danas iz Aranđelovca ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu "Srbija jedna porodica" koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine. Aranđelovčani na putu ka prestonici šalju jasnu i snažnu poruku - Srbija pobeđuje! Pre njih, jedna grupa građana krenula je iz Novog Sada ka Beogradu, noćeći zastave Srbije







