Nina Stojanović: Trudila sam se, dala sam svoj maksimum – ne mogu bolje

Srpska teniserka Nina Stojanović završila je učešće na Rolan Garosu. Ona je na startu poražena od Barbore Krejičkove – 3:6, 5:7. I dalje nije uspela da upiše prvu pobedu na Grend slemu. " Bila sam srećna što sam izvukla nju, iako sam pre toga izgubila od nje na betonu. Bila je dobra prilika da se prođe prvo kolo, nadala sam se pobedi, ali nisam bila

Stojanović izgubila u prvom kolu Rolan Garosa

Srpska teniserka Nina Stojanović nije večeras uspela da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je izgubila od 117. teniserke sveta, Čehinje Barbore Krejčikove posle dva seta, 6:3, 7:5. Stojanović, 91. teniserka sveta, izgubila je posle sat i 34 minuta. Krejčikova je u prvom setu povela sa 4:0 i do kraja je sačuvala prednost. Povezana

Nina: Propuštena dobra prilika, vraćam se treninzima

Srpska teniserka Nina Stojanović kaže da može samo da nastavi da trenira posle poraza od Barbore Krejčikove sa 6:3, 7:5 u prvom kolu Rolan Garosa. Mark Metcalfe/Getty Images „Jeste bila dobra prilika za prvo kolo. Igrala sam već protiv nje, doduše na betonu – jesam izgubila, ali bila sam srećna što sam izvukla nju… Nadala sam se pobedi, ali nisam uopšte

Kecmanović: Mnogo sam grešio

Srpski teniser Miomir Kecmanović doživeo je ubedljiv poraz na startu Rolan Garosa. Bolji od Kecmanovića bio je Dijego Švarcman posle tri odigrana seta (6:0, 6:1, 6:3). Kecmanović je bio razočaran posle poraza. " Mnogo sam grešio i nisam imao nikakav ritam u prva dva seta, a u trećem sam imao šanse, ali sam se kasno probudio. Nije lako igrati protiv

Kecmanović: Očekivao sam više od sebe...

Srpski teniser Miomir Kecmanović bio je razočaran posle poraza od Dijega Švarcmana iz Argentine sa 6:0, 6:1, 6:3 u prvom kolu Rolan Garosa. Clive Brunskill/Getty Images Miomir Kecmanović Švarcman, nedavni vicešampion u Rimu, jeste bio favorit, ali očekivao se mnogo jači otpor Kecmanovića koji je nedavno osvojio svoju prvu ATP titulu, u Kicbilu. Povezano

Kecmanoviću samo četiri gema protiv Švarcmana

PARIZ - Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u nedelju na startu Rolan Garosa od Argentinca Dijega Švarcmana sa 3:0 u setovima - 6:0, 6:1, 6:3. Finalista nedavnog Mastersa u Rimu dominirao je tokom celog meča i potvrdio da se nalazi u sjajnoj formi. Rolan Garos igra se za ukupni nagradni fond od 38 miliona evra, prenosi Tanjug.

Kecmanović izgubio u prvom kolu Rolan Garosa

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je izgubio od 13. igrača sveta Argentinca Dijega Švarcmana posle tri seta, 0:6, 1:6, 3:6. Kecmanović, 40. teniser sveta, izgubio je posle sat i 47 minuta. Švarcman je prvi set osvojio bez izgubljenog gema, dok je u drugom setu prepustio Kecmanoviću samo

ŠVARCMAN PREJAK: Kecmanović izgubio u prvom kolu Rolan Garosa!

Kecmanović, 40. teniser sveta, izgubio je posle sat i 47 minuta. Švarcman je prvi set osvojio bez izgubljenog gema, dok je u drugom setu prepustio Kecmanoviću samo jedan gem. Srpski teniser osvojio je tri gema u trećem setu, od kojih je napravio dva brejka, ali nije uspeo ozbiljnije da ugrozi Švarcmana u večerašnjem meču. Argentinac, koji je postavljen

PORAZ SRPSKE IGRAČICE! Stojanović izgubila u prvom kolu Rolan Garosa

Stojanović, 91. teniserka sveta, izgubila je posle sat i 34 minuta. Krejčikova je u prvom setu povela sa 4:0 i do kraja je sačuvala prednost. Ona je vodila i u drugom setu, ali je Stojanović uspela brejkom da preokrene na 5:4. Čehinja je odmah vratila brejk i izjednačila, a zatim je osvojila dva uzastopna gema i prošla dalje. Krejčikova će u drugom