pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Baletić (NPS): Višak u gradskoj kasi od devet milijardi dinara obmanjivanje građana
Baletić (NPS): Višak u gradskoj kasi od devet milijardi dinara obmanjivanje građana

Baletić (NPS): Višak u gradskoj kasi od devet milijardi dinara obmanjivanje građana

foto FoNet Milica Vučković 0 komentara Narodni pokret Srbije (NPS) danas je, povodom drugog rebalnasa budžeta Beograda za ovu godinu, koji će biti na dnevnom redu sutrašnje sednice Skupštine grada, saopštio da tvrdnja o navodnom „višku u kasi“ od devet milijardi dinara predstavlja obmanjivanje građana i da u gradskoj kasi nema viška. Odbornik u Skupštini

Jovanović (CLS): U rebalansu čak 50 milijardi dinara za prevoznike u Beogradu

Jovanović (CLS): U rebalansu čak 50 milijardi dinara za prevoznike u Beogradu

foto D. Bukvić Danas 0 komentara Direktor Centra za lokalnu samoupravu (CLS) Nikola Jovanović izjavio je danas da će, prema najnovijem rebalansu, prevoznicima u Beogradu, privatnicima i GSP-u, biti dodeljeno 50 milijardi dinara. Jovanović je istakao da je reč o rekordnom iznosu i potvrdi da ti izdaci „nekontrolisano rastu“, navodi se u saopštenju CLS-a

Skupština Beograda u četvrtak o novom rebalansu budžeta jer prihoda ima više od planiranog

Skupština Beograda u četvrtak o novom rebalansu budžeta jer prihoda ima više od planiranog

Foto: M. Ilić/Danas 0 komentara Predsednik Skupštine Grada Beograda Nikola Nikodijević zakazao je za četvrtak, 25. juna, sednicu na kojoj će se razmatrati novi rebalans budžeta za 2026. godinu. Nikodijević je ranije rekao da se novom rebalansu pristupilo tri i po meseca nakon prethodnog, zato što ima devet milijardi više prihoda nego što je računato

CLS: Dug komunalnih preduzeća u Beogradu prema dobavljačima 32 milijarde dinara

CLS: Dug komunalnih preduzeća u Beogradu prema dobavljačima 32 milijarde dinara

Foto FoNet Marko Dragoslavić 0 komentara Dug javnih komunalnih preduzeća u Beogradu prema dobavljačima dostigao je u junu 32 milijarde dinara, od čega je deset milijardi dospelih, odnosno obaveza čiji je rok za plaćanje istekao, saopštio je danas direktor Centra za lokalnu samoupravu (CLS) Nikola Jovanović. Jovanović je naveo da su najveći dužnici