"Iran neće moći da naplaćuje prolaz kroz Ormuski moreuz" Rubio stigao u Abu Dabi i poslao jasnu poruku
Američki državni sekretar Marko Rubio izjavio je danas da Iran neće moći da naplaćuje prolaz kroz Ormuski moreuz u okviru bilo kakvog konačnog sporazuma sa Sjedinjenim Američkim Državama. On je ocenio da bi takav aranžman bio suprotan međunarodnom pravu, prenosi Rojters. Rubio je to izjavio po dolasku u Abu Dabi, prvu stanicu svoje turneje po zemljama









