Српске одбојкашице поражене пред мечеве Лиге нација у Београду
Меч је трајао 96 минута, а најбоље у српском тиму биле су Нина Чајић са 18 поена, Ања Зубић са 12 и Хена Куртагић са 11. Одбојкашице Србије, са билансом 2-6 и 10 бодова враћају се у Србију, где их чека трећа и последња недеља Лиге нација. Српкиње ће у Београдској арени играти против Бугарске (среда, 8. јул, 20.00), Француске (четвртак, 9. јул, 20.00),




