REDSIMA DOVOLJNO DEVET MINUTA: Liverpul posle preokreta savladao Arsenal

Tobdžije su povele već u 25. minutu preko Lakazete, ali se nije dugo čekalo na izjednačenje. Sadio Mane u 28. minutu donosi poravnanje, a samo šest minuta kasnije Robertson postiže gol za 2:1 za Liverpul. Diogo Žota koji je zamenio Manea u 80. minutu imao je sjajnu priliku u 84. minutu, ali je pogodio spoljni deo mreže. Ipak, na kraju upornost Diega

Klop: Everton, Lester? Koga briga za tabelu?

Menadžer Liverpula Jirgen Klop pohvalio je svoj tim na sjajnoj partiji u trijumfu protiv Arsenala. Laurence Griffiths, Getty Images Jirgen Klop Šampion Engleske slavio je u derbiju trećeg kola Premijer lige rezultatom 3:1. Redsi su dominirali utakmicom, ali je pobeda stigla posle preokreta. Aleksandar Lakazet je doveo Arsenal u vođstvo, da bi zatim

Klop: Everton, Lester? Koga briga za to?

Žota: Verovao sam da ću postići gol

Portugalac Diogo Žota nije krio oduševljenje posle uspešnog debija u Premijer ligi i prvog gola u dresu Liverpula. Jason Cairnduff - Pool/Getty Images Debi iz snova: Diogo Žota i Fabinjo Portugalac Diogo Žota, koji je u Liverpul stigao iz Vulverhemptona za 41 milion funti, prvi zvaničan meč u dresu Redsa imao je protekle nedelje u Liga kupu protiv

NOVA POBEDA LIVERPULA: Arsenal je ‘pao’

Liverpul nastavlja sa sjajnim partijama! U okviru trećeg kola Premijer lige Engleske sastali su se Liverpul i Arsenal. Aktuelni šampion je ostvario pobedu rezultatom 3:1. Arsenal je poveo u 25. minutu utakmice. Strelac gola bio je Lakazet. Nije dugo trajala njihova radost, jer je Sadio Mane brzo uzvratio, samo tri minuta kasnije. PROČITAJTE JOŠ: KRAJINOVIĆ

Preokret Liverpula protiv Arsenala

Tobdžije su povele, ali nisu uspele da sačuvaju prednost. Diogo Žota, Foto: AP/Paul Ellis Liverpul je nastavio da grabi ka odbrani šampionske titule. Crveni su u derbiju trećeg kola Premijer lige kod kuće savladali Arsenal 3:1 iako su gosti poveli. Izabranici Jirgena Klopa su osvajanjem nova tri boda zadržali maksimalan učinak i već imaju bodovnu prednosu

Liverpul ”okrenuo” Arsenal i slavio u derbiju

Aktuelni šampion Engleske je uspeo da i pored zaostatka protiv rivala za vrh ipak pronađe put do nove pobede, treće u sezoni. 39893982 Detalj sa meča na Enfildu ”Tobdžije” su povele na Enfildu preko Lakazaeta u 25. minutu, ali je Mane samo tri minuta kasnije doneo izjednačenje. Sjajni bekovski par Aleksander Arnold - Robertson kreirao je akciju koja

Šampionska predstava Liverpula, Lakazet ono ne sme da promašuje!

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom Enfildu ekipu Arsenala rezultatom 3:1 (2:1) u trećem kolu Premijer lige. Arsenal je poveo golom Aleksandrea Lakazeta, ali su preokrenuli Mane i Robertson, da bi Žota potvrdio pobedu domaćih u finišu. Liverpul je odigrao i večeras šampionski, mada, i dopustio je Arsenalu dva zicera koje je promašio Lakazet

LIVERPUL OKRENUO ARSENAL: Novajlija posle 8 minuta stavio tačku na novi trijumf "Redsa"!!

Fudbaleri Liverpula su savladali Arsenal rezultatom 3:1 na "Enfildu" u utakmici 3. kola engleske Premijer lige. Tanjug/AP Fudbaleri Liverpula Domaći su nešto bolje otvorili utakmicu i kontrolisali ritam u uvodnim minutima. Arsenal je vrebao šansu iz kontra napada, ali mu takva taktika nije donela konkretnu priliku u uvodnoj fazi meča. Na drugoj strani,

PREOKRET NA ENFILDU! Liverpul odneo pobedu protiv Arsenala! Bilo je pakleno!

Fudbaleri Liverpula savladali su u trećem kolu Premijer lige ekipu Arsenala sa 3:1 Iako je Liverpul u derbiju kola došao do nova tri boda, Arsenal je prvi poveo ove večeri na "Enfildu" golom Lakazeta u 25. minutu duela! (FOTO) ŠTA MU JE OVO TREBALO!? Sadik POKAZAO srednji prst! Kome li je ovo namenio... Domaćin se kao po običaju nije predavao, a radost