Egal trka za Ligu šampiona u Bundesligi - Ajntraht, Borusija i Frajbrug izjednačeni

Rezultat na "Euro park" stadionu u Frajburgu dodatno je zakoplikovao borbu za poslednje mesto koje vodi u Ligu šampiona. 49783830 Igrači Ajntrahta Gostujući Ajntraht povedio je golom Francuza Randala Koloa Muanija u 42. minutu. Izjednačio je Matijas Ginter u 47. minutu, postavivši konačan rezultat. Trenutno stanje na tabeli je takvo da su Ajntrajt,

Ludnica u Bundesligi: Dortmund u nadoknadi "ukrao" ceo plen protiv Majnca

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladfali su na gostujućem terenu ekipu Majnca rezultatom 2:1, u okviru 17. kola Bundeslige. Već na samom startu meča, viđena je prava ludnica. Domaći su bolje počeli, i došli do prednosti već u drugom minutu. Jae Sung Li je nadskočio sve u kaznenom prostoru, i glavom poslao loptu u levu stranu gola, pored nemoćnog

Union nastavlja bitku za titulu

Fudbaleri Union Berlina pobedili su Verder Bremen rezultatom 2:1 u 17. kolu Bundeslige. Fudbaleri Kelna su već u drugom meču 17. kola Bundeslige napravili najveće iznenađenje te runde i "začinili" trku za titulu Bajernov kiks i remi sa Kelnom iskoristio je drugoplasirani tim na tabeli, Union Berlin. Oni su sa 2:1 pobedili Verder Bremen na nezgodnom

Reina i Aler junaci Borusije Dortmund protiv Majnca

Borusija je ostvarila vrlo važnu pobedu u borbi za mesto u evropskim takmičenjima i to posle preokreta. Tim iz Dortmunda se pobedom sa 31 bodom popeo na četvrto mesto, koje vodi u Ligu šampiona. Majnc je na 12. mestu sa 20 bodova. U narednom kolu Borusija igra protiv Bajer Leverkuzena, a Majnc protiv Bohuma. Rezultati 17. kola: Utorak, 24. januar Šalke

Dortmund u 93. minutu šokirao Majnc

Borusija Dortmund slavila je protiv Majnca rezultatom 2:1 u 17. kolu Bundeslige. Od Dortmunda smo navikli da se bore za šampionsku titulu ili da makar budu blizu minhenskog Bajerna, međutim to ove sezone nije slučaj. Mučenje "Milionera" se nastavilo i u 17. kolu, kada su tek u finišu utakmice uspeli da slome otpor Majnca i osvoje sva tri boda. Sada

Kimih spasao Bajern teške bruke: Keln "otkinuo" nove bodove Bavarcima

Fudbaleri Bajerna iz Minhena deluju neprepoznatljivo u novoj godini pošto su, posle remija sa Lajpcigom u prethodnom kolu, odigrali nerešeno 1:1 i sa Kelnom u meču 17. kola Bundeslige. Keln je od starta meča napao rivala i prvi stigao do gola. Posle kornera sa desne strane, Čabo je glavom je spustio loptu na drugu stativu, gde je Skirija bio najsnalažljiviji

KIMIH SPASIO BAJERN U 90. MINUTU: Keln umalo do SENZACIJE u Minhenu!

Fudbaleri Kelna su remizirali sa Bajernom u Minhenu 1:1, a umalo su "jarčevi" stigli do velikog iznenađenja u 17. kolu Bundeslige . Prvi gol na meču postigao je Tunišanin Škiri u četvrtom minutu igre kada je ostao sam na drugoj stativi i lako realizovao centaršut. Naravno, Bajern je od tog momenta krenuo u ofanzivu, ali Marvin Švabe je dominirao između