TSC IZGUBIO U KRUŠEVCU: Podela bodova na ‘Krovu’!

Odigrane su još dve utakmice Superlige Srbije! 15. kolo nacionalnog šampionata Srbije, donelo nam je veoma zanimljive mečeve. Napredak je napravio veliko iznenađenje u Kruševcu! Domaćin je savladao favorizovanu ekipu TSC-a iz Bačke Topole . Meč se završio rezultatom 2:1 u korist ekipe koju sa klupe predvodi trener Goran Stevanović. U 10. minutu utakmice,

Đorđević golom u 83. minutu srušio Radnički, Novopazarci iz penala u finišu do boda na Krovu

Napredak u Kruševcu bolji od TSC-a golovima Melunovića i Kocića Fudbaleri Inđije pobedili su na svom terenu niški Radnički sa 1:0, u utakmici 15. kola Super lige Srbije. Pobednički gol, vredan tri boda, postigao je Aleksandar Đorđević u 83. minutu udarcem sa 25 metara. Fudbaleri Radničkog će u narednom kolu dočekati Vojvodinu, dok će Inđija gostovati

Gol kola u Superligi: Pogledajte projektil sa 30 metara kojim je Inđija pobedila Nišlije

Fudbaleri Inđije zabeležili su važnu pobedu protiv Radničkog iz Niša u 15. kolu Superlige, a utakmicu u Sremu odlučio je Aleksandar Đorđević u 84. minutu. Vezista Čukaričkog na pozajmici među Zelenima prelepo je raspalio po lopti sa gotovo 30 metara i postigao verovatno najlepši gol ovog kola u elitnom takmičenju. Projektil Đorđevića pogledajte u snimku

Holender u 91. minutu doneo pobedu Partizanu, Inđija bolja od Radničkog

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana savladali su Proleter u meču 15. kola Superlige Srbije – 1:0 (0:0). Junak utakmice bio je Filip Holender. Iskupio se za promašeni penal u 61. minutu i u 91. doneo pobedu crno-belima. Partizan je bio konkrentniji u prvom poluvremenu. Napadao je i imao terensku inicijativu, što govori i 60% posed lopte, kao i nule u svim

PROJEKTIL S 30 METARA PRESUDIO RADNIČKOM: Nišlije posle Partizana ne mogu gol da daju, ovo im je 3. poraz zaredom!

Nastavlja se kriza Radničkog iz Niša i posle dvonedeljne pauze u Superligi . Nišlijama je meru na svom terenu uzela Inđija 1:0. Odlučujući trenutak se desio u samom finišu meča, u 84. minutu, ali je zaista bio prelep i nema sumnje da će pobednički gol obići Evropu. Aleksandar Đorđević je raspalio po lopti sa nekih 30 metara i pogodio sam ugao protivničkog

Inđija bolja od Radničkog, poraz TSC-a u Kruševcu

BEOGRAD - U prvoj utakmici subotnjeg programa u Linglong Superligi Inđija je savladala Radnički iz Niša minimalnim rezultatom 1:0 (0:0). Odlučujući momenat viđen je u 84. minutu kada je Aleksandar Đorđević sa oko 30 metara poslao fantastičan udarac i pogodio sam ugao gola gostiju. Radnički je tako, posle velike pobede nad Partizanom u 12. kolu (1:0),

Pobedili Partizan, pa doživeli 3 uzastopna poraza bez datog gola

Crni bilans Radničkog u novembru nastavio se i posle gostovanja Inđiji, gde je tim iz Niša doživeo još jedan minimalan poraz  - 1:0 (0:0)! Ovoga puta u 15. kolu Superlige gde Radnički sada zauzima 10. poziciju sa 21. osvojenim bodom, što je malo ko očekivao posle onog trijumfa nad Partizanom krajem oktobra (1:0). Od tada, izabranici Milana Đuričića,

TSC pao u Kruševcu, remi na Krovu

Odigrane su još dve utakmice subotnjeg programa 15. kola Superlige Srbije. Napredak je u Kruševcu savladao TSC, dok su Voždovac i Novi Pazar podelili bodove odigravši 1:1. TSC Bačka Topola Meč u Kruševcu imao je atomskih pola sata. U tom intervalu postignuta su sva tri gola. Seriju golova otvorio je Melunović u 20. minutu kada je doveo domaćina u vođstvo

SL - Podela bodova u Zaplanjskoj, TSC posustao u Kruševcu

Ekipa Voždovca je dočekala Novi Pazar na svom terenu u okviru 15. kola Super lige Srbije, a pobednika nije bilo, 1:1 (1:0). Voždovac je u prednost stigao golom Milosavljevića u 8.minutu meča, a izjednačenje gostima je doneo Nedeljković u 88. minutu utakmice. U utakmici Napretka i Bačke Topole slavili su domaći sa 2:1, a sve golove smo videli

Velika iznenađenja u Superligi

Potpuno neočekivani rezultati. Dušan Pantelić (Radnički Niš), Foto: Alo/Marko Metlaš Niški Radnički je neočekivano poražen u Inđiji, dok je Voždovac u samom finišu meča prosuo dva boda kod kuće protiv Novog Pazara. Voždovac je na "krovu" vodio protiv Novog Pazara gotovo ceo meč, ali... Poveli su domaći golom Milosavljevića već u osmom minutu, međutim