DRAMA U SLOVENIJI: Mega posle produžetka pobedila Primorsku VIDEO

Najefikasniji je bio Marko Simonović sa 15 poena, 12 je dao Karlo Matković, a 11 Milenko Tepić. Mega je vezala tri pobede i sa skorom 6/2 zauzima drugo mesto na tabeli regionalnog takmičenja. Primorska je poražena i u osmoj utakmici ove sezone i poslednja je na tabeli ABA lige. Mornar je prethodno kao gost pobedio Split rezultatom 95:87. Kurir sport

MEGA SLAVILA POSLE PRODUŽETKA: Mornar nastavio da briljira, pao Split!

Košarkaši Mege pobedili su večeras Primorsku u gostima posle produžetka sa 71:69, u osmom kolu ABA lige. Najefikasniji je bio Marko Simonović sa 15 poena, 12 je dao Karlo Matković, a 11 Milenko Tepić. Mega je vezala tri pobede i sa skorom 6/2 zauzima drugo mesto na tabeli regionalnog takmičenja. Primorska je poražena i u osmoj utakmici ove sezone i

ABA LIGA: Mega nastavila BRUTALAN niz, Mornar PREŽIVEO Split!

Osma runda regionalnog takmičenja. aba-liga.com Detalj sa meča Primorska - Mega Košarkaši Mege savladali su Primorsku u gostima sa 71:69 posle produžetka u 8. kolu ABA lige. SRBIN POTPISAO: Gudurić trlja ruke, Ameri BROJE PARE! Najefikasniji je bio Marko Simonović sa 15 poena, 12 je dao Karlo Matković, a 11 Milenko Tepić. Mega je vezala tri pobede

Tepić junak Mege u Kopru

U utakmici osmog kola ABA lige ekipa Mega Soccerbet došla je do nove pobede, pošto je posle produžetka savladala Primorsku 71:69. bcmegabasket Primorska je imala idealnu priliku da dođe do prve pobede u sezoni. Bila je bolji rival u prvom poluvremenu, u kojem je imala i sedam poena viška, ali je u drugom poluvremenu upala u krizu napada. Postigla je

Oslabljena Mega posle produžetka stigla do pobede u Sloveniji

Izabranici Vlade Jovanovića sad imaju skor 6-2. kk Crvena zvezda mega, Foto: Mega Soccerbet/Ivica Veselinov Mega grabi ka plej-ofu ABA lige! Srpski klub je kao gost pobedio Primorsku 71:69 i sad zauzima drugo mesto iza neprikosnovene Crvene zvezde. U Sloveniji je Primorska u prvom poluvremenu bila ekipa koja je diktirala tempo. U trećoj deonici je

ABA LIGA: Drama u Sloveniji i pobeda Mege posle produžetka

Košarkaši Mege su u okviru 8. kola ABA lige zabeležili i treću pobedu u nizu pošto su na gostujućem terenu posle produžetka savladali ekipu Koper Primorska sa 69:71 (26:23, 16:14, 5:9, 16:17, 6:8). Izabranici trenera Vladimira Jovanovića su u Areni Bonifika do 6. trijumfa u regionalnom takmičenju došli posle izuzetno uzbudljivog meča gde su u finišu

Mega se mučila, ali posle produžetka pobedila Primorsku

Primorska je poražena i u osmoj utakmici ove sezone i poslednja je na tabeli ABA lige. Mornar je prethodno kao gost pobedio Split sa 95:87 Košarkaši Mege pobedili su Primorsku u gostima posle produžetka sa 71:69, u osmom kolu ABA lige. Najefikasniji je bio Marko Simonović sa 15 poena, 12 je dao Karlo Matković, a 11 Milenko Tepić. Mega je vezala tri

Mega srušila Primorsku nakon produžetka, Mornar bolji od Splita

Izuzetno uzbudljiv i tvrd meč odigrali su Primorska i Mega u Koperu. Kroz čitav susret ekipe su bile izjednačene, pa ne čudi da je pobednik bio poznat tek nakon produžetka. U dodatnih pet minuta igre, Mega je ubacila osam, a Primorska šest poena, pa je srpska ekipa upisala pobedu. Simonović je predvodio strelce Mege sa 15 poena, Matković je ubacio

Mega slavila u Sloveniji posle produžetka

Košarkaši Mege pobedili su Primorsku u gostima posle produžetka sa 71:69, u osmom kolu ABA lige. Najefikasniji je bio Marko Simonović sa 15 poena, 12 je dao Karlo Matković, a 11 Milenko Tepić. Mega je vezala tri pobede i sa skorom 6/2 zauzima drugo mesto na tabeli regionalnog takmičenja. Primorska je poražena i u osmoj utakmici ove sezone i poslednja

ABA LIGA: Gosti SLAVILI na OBA današnja meča

Košarkaši Mornara su slavili u gostima protiv Splita 95:87 (21:35, 28:15, 30:21, 16:16) i tako ostvarili šestu pobedu u sedam mečeva u ABA ligi. U drugom današnjem meču Mega je takođe kao gost pobedila Primorku i to posle 45 minuta sa 71:69 (23:26, 14:16, 9:5, 17:16, 8:6). KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete i preuzmi 1000 RSD