BUNDESLIGA: Lajpcig ubedljiv protiv Borusije Dortmund, Bajern pobedio Ajntraht

Fudbaleri Lajpciga pobedili su na svom terenu Borusiju Dortmund sa 4:1, u meču 31. kola nemačke Bundeslige. Strelci za Lajpcig bili su Lois Openda u 23, Benjamin Šeško u drugom minutu nadoknade poluvremena, Mohamed Simakan u 46. i Kristof Baumgartner u 80. minutu. Gol za Borusiju postigao je Džejdon Sančo u 20. minutu. Lajpcig je četvrti sa 62 boda,

Kakva uvertira za PSŽ: Lajpcig demolirao Borusiju, Bajern preživeo!

Ekipa Borusije iz Dortmunda ubedljivo je savladana na gostovanju Lajpcigu sa 4:1 u 31. kolu Bundeslige, pa je pitanje kako će ovaj poraz uticati na "milionere" pred njihov okršaj sa Pariz Sen Žermenom u polufinalu Lige šampiona 01. maja. Bajern je ostvario tešku pobedu nad Ajntrahtom od 2:1, a sa tri boda izvukli su se Volfsburg i Verder Bremen. U

Sara Ćirković prvakinja Evrope u bantam kategoriji

Foto: Pixabay/andreas160578 0 komentara Reprezentativka Srbije u boksu Sara Ćirković osvojila je titulu prvakinje Evrope u bantam kategoriji, pošto je danas u finalu ubedljivo savladala Lakramioru Perižok iz Rumunije jedoglasnom odlukom sudija. Posle svetske i evropske titule u juniorskoj konkurenciji, Ćirković je danas ostvarila najveći uspeh i kao

Lajpcig ubedljiv protiv Borusije Dortmund, Bajern pobedio Ajntraht

Foto: AP Photo/Matthias Schrader 0 komentara Fudbaleri Lajpciga pobedili su danas na svom terenu Borusiju Dortmund sa 4:1, u meču 31. kola nemačke Bundeslige. Strelci za Lajpcig bili su Lois Openda u 23, Benjamin Šeško u drugom minutu nadoknade poluvremena, Mohamed Simakan u 46. i Kristof Baumgartner u 80. minutu. Gol za Borusiju postigao je Džejdon