TEŠKA BLAMAŽA VELIKOG FAVORITA! Osvojio Monte Karlo, pa dobio ŽESTOK ŠAMAR od 118. tenisera sveta! SENZACIJA o kojoj bruji svet!

Velika senzacija u Madridu! Šampion Mastersa u Monte Karlu i jedan od favorita za titulu u Madridu, Stefanos Cicipas, poražen je već u drugom kolu Mastersa koji se održava u prestonici Španije. Cicipasa je šokirao kvalifikant Tijago Monteiro, 118. teniser sveta, koji je slavio rezultatom 6:4, 6:4. foto: Thomas COEX / AFP / Profimedia Monteiro je rutinski

ŠTETA! MEĐEDOVIĆ IMAO VELIKU PRILIKU! Propustio je šansu, pa je BRUTALNO KAŽNJEN

Srpski teniser, Hamad Međedović , poražen je u drugom kolu mastersa u Madridu od Jiržija Lehečke. Međedović je imao šansu da dođe do prvog seta, ali ju je propustio i potom izgubio rezultatom 7:5, 6:4. Čeh je od Srbina bio bolji posle sat i po vremena igre. Međedović je u devetom gemu prvog seta mogao do brejka, imao je dve brejk lopte koje su ujedno

Srpski teniser Hamad Međedović eliminisan sa mastersa u Madridu

MADRID - Srpski teniser Hamad Međedović eliminisan je sa mastersa u Madridu, pošto ga je u drugom kolu pobedio Čeh Jirži Lehečka rezultatom 2:0 (7:5, 6:4) za sat i 30 minuta. Čeh, 31. na ATP listi, opravdao je ulogu favorita protiv 99 mesta slabije plasiranog Međedovića. Lehečki su bila dovoljna dva brejka za pobedu, jedan kod 6:5 u prvom setu, i jedan

Šteta! Hamad nije uspeo da priredi novu senzaciju

Srpski teniser Hamad Međedović izgubio je meč drugog kola na ATP 1.000 mastersu u Madridu! Od Srbina iz Novog Pazara bio je bolji 30. nosilac, Čeh Jirži Lehečka rezultatom 7:5, 6:4. Fudbal Detonacija! Nadal otkrio: Alkaraz ne mora ni da me pita za Olimpijske igre! Karlos ne mora ništa da me pita, ako stvari budu kako treba igraćemo zajedno na Olimpijskim

Cicipas eliminisan, Švjontek lako do osmine finala Madrida

Foto: FoNet/AP 0 komentara Grčki teniser Stefanos Cicipas nije uspeo danas da se plasira u treće kolo masters turnira u Madridu, pošto je izgubio od Brazilca Tijaga Monteira sa 4:6, 4:6. Trenutno 118. teniser je u oba seta napravio po jedan brejk i to mu je bilo dovoljno da posle sat i 37 minuta slavi protiv sedmog na ATP listi. Monteiro će u narednom

BRAZILSKA SENZACIJA NASTAVLJA DA MELJE U MADRIDU: Nakon što je eliminisao srpskog tenisera, 118. igrač na ATP listi isprašio i velikog favorita!

Na startu ovogodišnjeg Mastersa u Madridu , brazilski teniser Tijago Monteiro je za samo sat i 13 minuta savladao srpskog tenisera Dušana Lajovića . Tom prilikom, 118. igrač na ATP listi je u dva seta 6:4, 6:3 načinio prvorazrednu senzaciju, a šta tek treba reći za ostvarenje u drugoj rundi turnira u španskoj prestonici. Svega sat i po vremena je bilo