NIJE MOGAO DA SE SUZDRŽI: Vlahović BESNEO, pa se sukobio sa Alegrijem!

Fudbaleri Juventusa remizirali su rezultatom 0:0 protiv Milana u Torinu u okviru 34. kola Serije A. Od starta su za domaćina zaigrali Dušan Vlahović i Filip Kostić. Ipak, Masimilijano Alegri je u 62. minutu odlučio da ih obojicu izvede naplje, a to je žestoko razbesnelo Vlahovića. Srpski napadač je bacio flašicu vode ka klupi za rezervne igrače, šutnuo

SKANDAL U TORINU: Vlahović napravio haos posle derbija sa Juventusom!

Posle nedavno odigranog derbija 34. kola Serije A između Juventusa i Milana, glavna tema nije bila rezultat utakmice, već skandalozno ponašanje srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića . Naime, nakon što je zamenjen u 62. minutu, Vlahović je izazvao pravi haos: bacio je flašicu vode ka klupi sa rezervama, šutnuo korner zastavicu i ušao u verbalni sukob

"VLAHOVIĆ JE HOLANDOV NIVO, ALI..." Legendarni Hrvat zna šta je Dušanov problem u Juventusu

Često kritikovan ove sezone Dušan Vlahović drugi je najbolji strelac Serije A sa 16 golova (prvi Lautaro Martinez sa 23). Dušan Vlahović slavi gol na utakmici Kaljarija i Juventusa foto: Gianluca Zuddas/LaPresse/Shutter / Shutterstock Editorial / Profimedia O učinku reprezentativca Srbije govorio je Alen Bokšić , legendarni hrvatski napadač koji je

Legendarni Hrvat hvali Srbina! Vlahović je Holandov nivo, ali nema s kim da igra!

Dušan Vlahović je ove sezone često kritikovan, iako je trenutno drugi na listi strelaca Serije A sa 16 golova. Ispred njega je samo Lautaro Martinez iz Intera sa 23. Fudbal Vlahović mora ostati miran! Oglasio se trener Juventusa Trener Juventusa Masimilijano Alegri rekao je da napadač "stare dame" mora ostati miran za vreme mečeva. 24.04.2024 16:13