ROKADA: OFK Beograd ide u Superligu, a Radnik posle devet godina u Prvu ligu Srbije!

Dobili smo novog učesnika Superlige Srbije , ali i tim koji će naredne sezone igrati u Prvoj ligi Srbije. Fudbaleri OFK Beograda savladali su u Odžacima Tekstilac u okviru 2. kola plej-ofa rezultatom 2:1. "Romantičari" su tako pet kola pre kraja obezbedili povratak u Superligu posle osam godina, pošto imaju nedostižnih 68 bodova. View this post on

I TO SE DESILO POSLE DEVET SEZONA: Kraj sna o superligaškom fudbalu sledeće sezone!

Fudbalski rezultati vikenda Uzbudljivi fudbalski susreti obeležili su vikend, a evo kako su izgledali najnoviji rezultat. Novi Pazar deklasirao Radnik U drugom kolu plej-auta, ekipa Novog Pazara ostvarila je ubedljivu pobedu nad Radnikom od 4:1. Ovaj rezultat označio je kraj superligaškog puta za Radnik posle devet godina. Novi Pazar, koji se očekivao

SUPERLIGA: Novi Pazar pobedio u Surdulici, Radnik ispao

SURDULICA: Fudbaleri Radnika posle devet godina ispali su iz Superlige, nakon što su danas u drugom kolu plej-auta poraženi u Surdulici od Novig Pazara (4:1), dok su Javor i IMT remizirali 1:1. Foto: Printscreen Železničar i Radnički iz Niša remizirali su u Pančevu 1:1. Rezultati i strelci: Radnik - Novi Pazar 1:4 (Duronjić 82. penal - Adešina 25,

BEZ POBEDNIKA U IVANJICI: Javor i IMT odigrali nerešeno

Fudbaleri Javora i IMT -a odigrali su u Ivanjici nerešeno 1:1, u meču 32. kola Super lige Srbije. Poveo je Javor golom Trivantea Stjuarta u 11. minutu, da bi izjednačenje gostima doneo Miloš Luković pogotkom iz penala u 19. minutu. Javor je od 13. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Strahinja Manojlović. IMT je na 13

NOVI PAZAR UBEDLJIV U SURDULICI: Novopazarci pregazili Radnik u gostima

Fudbaleri Novog Pazara savladali su u Surdulici domaći Radnik sa 4:1, u utakmici 32. kola Super lige Srbije. Pobedu gostima, prvu nakon osam utakmica, doneli su Adetunđi Adešina golom u 25. minutu, Nikola Srećković koji je mrežu domaćina pogađao u 31. i 71. minutu i Dragan Bojat u 61. minutu. Strelac jedinog gola za Radnik bio je Borko Duronjić u 82

Superliga Srbije: Novi Pazar ubedjiv u Surdulici, Javor i IMT podelili bodove!

Fudbaleri Novog Pazara ubedljivo su savladali Radnik u Surdulici sa 4:1 (2:0) u utakmici 2. kola plej-auta Superlige Srbije. Od Pazaraca se negde na polovini sezone očekivalo da se bore za izlazak u Evropu i sigurno bi bilo tako da su u većem delu prolećnog dela sezone pobeđivali rutinski kao danas na jugu Srbije. Ekipa koju sa klupe odnedavno predvodi

OFK Beograd ponovo u eliti srpskog fudbala!

Fudbaleri OFK Beograda savladali su na gostovanju Tekstilac sa 2:1 u 32. kolu Prve lige Srbije i zvanično se plasirali u Superligu od sledeće sezone. Popularnim "romantičarima" kartu za elitu srpskog fudbala overio je Dejan Georgijević (30) sa dva pogotka. Bivši fudbaler Partizana tokom čitave sezone predstavlja udarnu iglu ekipe, a tako je bilo i